GTA IV i ATI 4850 jak działa

Witam. Jak wam chodzi GTA IV na ati 4850 i viscie sp1 . Bo ja mam najnowsze sterowniki i mi sie zacina w średnich ustawieniach. A u was jak działa. ?

Ta gra na radkach ma problemy.

Ja gram na zestawie poniżej na 1280x1024 pierwsze ustawienie Medium drugie Low a te paski mam 1,1,1,0 i tylko czasem jest spadem FPS (2 sekundy najdłużej)

A i wszyscy czekają na patcha i łatkę, że ma chodzić lepiej gra, płynniej

AA czy ktoś z was gra w “czwórkę” na karcie geforce 7600 gt 256mb?? jak tak to chodzi na tej karcie jakos w miare? ?

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=379664

tutaj jest cos zeby działała płynnioe tylko ze po angielsku i niewiem o co chodzi

Dobre dobre :wink:

Poszukaj na youtubie oglądałem filmik jak na tej karcie koleś odpalił GTA IV

Jednym słowem, PowerPoint jest lepszy :smiley: Bo tam te slajdy jakieś nie mrawe

noo wlasnie ogladnolem ten filmik… ale to torche dziwne ze pomiedzy geforcem7600 i 7900(ktory jest potrzebny do minimalnych 256mb) jest taka kolosalna różnica?

Chyba do minimalnych 7950x2 ?? Może się mylę

Gdzie to sprawdzałeś ??

na www.gta4.com tak pisze http://www.rockstargames.com/IV/#?page=pc

Bzdura, gra ma problemy na wszystkich kartach, to że 4850 przewija się często w wątkach o problemach z gta4 wynika tylko z faktu, że jest to obecnie bardzo popularna karta.

gtajs8.th.jpg

Na ustawiniach j/w w ciągu dnia 30-50 fps, w nocy podczas deszczu potrafi spaść do 20, optymalizacja leży niestety, pozostaje czekać na patcha.

Kurcze na 8800GT gra idzie całkiem fajne. Czyli teraz jest taka sytuacja, że jednak Radeony mają problemy z grami.

http://video.aol.com/video-detail/gta-i … IDLRVENT07

Ciekawe jak na 8600 będzie chodzić, mam nadzieję, że na średnich se pogram płynnie :stuck_out_tongue: Czekam na gta już tydzień od zamówienia, pewnie dostane w przyszłym tygodniu, mam nadzieję, że do tego czasu coś wyjdzie jakaś łatka czy patch :stuck_out_tongue:

U mnie też fajnie chodzi na rodziałce 1280x1024 i medium czasem tylko spadnki fps (takie 2 s) za dnia, w nocy miodzo 0 spadków fps

15-25 fps nazywasz całkiem fajnie? Taką wartość podaje autor filmiku w opisie, pomijam fakt, że film jest kręcony w części miasta gdzie praktycznie nie ma zabudowań :slight_smile:

Grasz na ustawieniach lov i w niskiej rozdziałce więc o czym mowa?

Ale gra na wysokich detalach, więc jest dobrze. Zmniejszy trochę detale i jest całkiem przyzwoicie. Na Radeonie w ogóle nie pogra, bo są zacięcia. Wiem, bo mam HD4870.

W ogóle teraz żałuję, że kupiłem tą kartę. Mogłem coś z GF. Podkusiło mnie to, że na forum każdy zachwalał serię HD48xx.

to nie wina karty tylko gry!! nie gadaj na tą kartę bo jest bardzo dobra, a że twórcy gry spaprali sprawę to tylko ich obwiniać.

Pod filmikiem nie pisze, że 15-25 FPS tylko 25-40 a to już jest płynnie. Chyba, że ja źle patrzę. Zresztą nie ważne, bo ja lubię grać w mniejszej rozdzielczości, więc i FPS skoczą do góry. Skoro karta jest dobra to, dlaczego mam problemy z GTA a ten gość na 8800GT nie? Może się mylę, ale jednak producenci gier bardziej dbają o posiadaczy GF a nie ATI. :smiley:

Bo gra jest źle zoptymalizowana graficznie, nawet na GTX 280 spadki FPS zdażają się :slight_smile: Czekamy na patcha/łatkę!!

A grał ktoś na GeForce 8600gt 1GB RAM DDR2

Kurde w wymaganiach pisze że nawet na full by poszło tylko że to jest to DDR2 i trochę się obawiam.

Jeżeli ktoś grał na tej karcie to proszę o info.

źródło: gtasite.net

U mnie bardzo płynnie działa na 1280x1024 i ultra ustawieniach. Czasem jest spadek do 35 FPS’ów ale tylko w bardzo gorących momentach ;).