Gta IV - Nie można zalogować się do RGSC i Windows live

(Gta4603) #1

Witam ostatnio (wczoraj :smiley: ) chciałem sobie zagrać w GTA 4 na sieci (przez windows live nie przez lan). Włączyłem komputer, połączyłem się z internetem (iPlus), pojawiło się okno logowania RGSC Wpisałem login i Hasło, a tu wyskakuje komunikat "Could not connect to Rockstar Games Social Club. Please check your network connection". Sprawadzałem iPlusa strony wchodzą normalnie! Próbóję się zalogować jeszcze raz i nic. W końcu odpaliłem RGSC przez "skip login" i włączyłem grę. Windows Live się uruchamia i bęc :confused: Nie zalogowano do usługi Windows Live :/. Jeszcze raz naciskam Połącz z Live ale cały czas błąd. Dzisiaj też próbowałem i to samo. A i jeszcze jedno wczoraj rano grałem w MP, dopiero po dziwnej aktualizacji programu iPlus manager przastało chodzić WinLive i RGSC. Ma ktoś jeszcze taki problem? Jakieś rady? Help !!

Z góry dzięki

P.S. GTA mam oryginalną więc nie pisać "Kup sobie oryginalną grę" bo ją mam.

(Monczkin) #2

domino603 , proszę nazwać temat konkretnie, zgodnie regulaminem forum. Inaczej zostanie usunięty.

(Barokim) #3

Może spróbuj zainstalować starszą wersję tego iplus manager xD i spróbować nie dopuścić do aktualizacji (coś jak back to the future, i próba niedopuszczenia do II wojny światowej xD). Tylko nie wiem czy wtedy Ci net będzie działał. Aha, czy musisz się łączyć przez iplus manager? Może jakieś połączenia prosto z łindy... Ale to już domysły - ja mam netie...

(Gta4603) #4

Spróbóje i jutro napisze.

-- Dodane 10.02.2010 (Śr) 16:41 --

Okazało się że to błąd serwera UK:) !!

Temat zamknięty