GTA IV problem z dźwiękiem

witam mam dziwny problem a mianowicie dźwięk w grze lekko mi trzeszczy i są takie pstrykanie niby nic wielkiego ale denerwować strasznie jak leci muzyka w aucie lub są prowadzone dialogi. Macie jakieś pomysły jak włączyłem grę pierwszym razem to tego nie miałem, dodam, że próbowałem zainstalować nowe sterowniki do kary dźwiękowej i nic nie dało

a może to wina ze strony głośników? na programach muzycznych tego problemu nie ma?

występuje on tylko w tej grze program jednocześnie obsługuje Windows live i tamte dźwięki są czyste ponadto za druga usługa gry można oglądać bezpośredni filmiki w których dźwięk również jest dobry. próbowałem kombinować w ustawianiach gry co ciekawe pierwszym razem jak włączyłem był okej dopiero jak zmieniałem ustawienia na karcie graficzne ale to nie mogło mieć nic wspólnego

w gta jest jeszcze coś takiego, że jak np. jak jedziesz motorkiem to dźwięk jest… bardzo zły, a wypasioną furą to czysty. Może w tym problem?

Nie pytam, czy oryginał, ale jeśli pirat, to możliwe, że ktoś, kto to zgrywał, obniżył trochę jakość dźwięku, w celu zmniejszenia wagi pliku. Ale nie wiem. Możliwe że to z innego powodu.

słuchaj problem jest zarówno na piracie jak i na oryginanej :smiley: hmm dźwięk jest cały czas lekko zniekształcony

Ja bym obstawiał, na bug w grze skoro tak zoptymalizowali tą gre, że przypomina wczesną bete… poczekaj na wydanie patcha.

No chyba, że przeinstalujesz gre wyczyścisz rejestr.

Rozwiązaniem tego problemu jest odłączenie się od internetu

Musisz grać z wyłączonym netem

Mi pomogło. Miałem to samo

======

Poprawka. Jednak problem nie tkwi w dostępie do internetu

Problem jest w tym, że nie możesz mieć w tym samym czasie uruchomionych innych aplikacji dzwiękowych. Ja miałem odpalonego TeamSpeaka i dlatego trzeszczało.