GTA IV problem z dźwiękiem

(system) #1

witam mam dziwny problem a mianowicie dźwięk w grze lekko mi trzeszczy i są takie pstrykanie niby nic wielkiego ale denerwować strasznie jak leci muzyka w aucie lub są prowadzone dialogi. Macie jakieś pomysły jak włączyłem grę pierwszym razem to tego nie miałem, dodam, że próbowałem zainstalować nowe sterowniki do kary dźwiękowej i nic nie dało

(Filip Turek) #2

a może to wina ze strony głośników? na programach muzycznych tego problemu nie ma?

(system) #3

występuje on tylko w tej grze program jednocześnie obsługuje Windows live i tamte dźwięki są czyste ponadto za druga usługa gry można oglądać bezpośredni filmiki w których dźwięk również jest dobry. próbowałem kombinować w ustawianiach gry co ciekawe pierwszym razem jak włączyłem był okej dopiero jak zmieniałem ustawienia na karcie graficzne ale to nie mogło mieć nic wspólnego

(Filip Turek) #4

w gta jest jeszcze coś takiego, że jak np. jak jedziesz motorkiem to dźwięk jest... bardzo zły, a wypasioną furą to czysty. Może w tym problem?

Nie pytam, czy oryginał, ale jeśli pirat, to możliwe, że ktoś, kto to zgrywał, obniżył trochę jakość dźwięku, w celu zmniejszenia wagi pliku. Ale nie wiem. Możliwe że to z innego powodu.

(system) #5

słuchaj problem jest zarówno na piracie jak i na oryginanej :smiley: hmm dźwięk jest cały czas lekko zniekształcony

(Porchekarera) #6

Ja bym obstawiał, na bug w grze skoro tak zoptymalizowali tą gre, że przypomina wczesną bete... poczekaj na wydanie patcha.

No chyba, że przeinstalujesz gre wyczyścisz rejestr.

(Błażej) #7

Rozwiązaniem tego problemu jest odłączenie się od internetu

Musisz grać z wyłączonym netem

Mi pomogło. Miałem to samo

======

Poprawka. Jednak problem nie tkwi w dostępie do internetu

Problem jest w tym, że nie możesz mieć w tym samym czasie uruchomionych innych aplikacji dzwiękowych. Ja miałem odpalonego TeamSpeaka i dlatego trzeszczało.