GTA IV problem z game live

Witam mam pytanie oraz problem z GTA IV. Chodzi o to iż kupiłem sobie GTA IV ponad 1 tyg temu i miałem zasłaby komputer żeby grać na nim ale obsługa game live tam chodziła bez problemów. Wczoraj dostałem nowy komputer tam GTA chodzi cudnie ale niestety żeby grać musze ominąć Game live bo przy logowaniu wyskakuje błąd o regionie. Wszystko pominołem na początku, przeszedłem 3 misje i chce zapisać gre a tu psikus… Żeby zapisać trzeba się zalogować do Game live… ale błąd wyskakuje taki sam jak przy włanczaniu się. Moje pytanie czy da się jakoś ominąć game live przy zapisywaniu gry? Bo to szkoda czasu grac, grac i nie zapisywać…

Pozdrawiam, wesołych.

maguptb ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Legalnego sposobu na to niema, więc odpowiedzi tu nie uzyskasz. Jednak jeśli dobrze pamiętam, to nie zakłada się konta na Polskę, a na inny kraj.

O ile ja pamiętam to ten problem został naprawiony… Po za tym wejdź na… (nie wiem czy mogę linki podawać). Napisz mi na PW. :slight_smile:

Chciałem tak zrobić ale odrazu wybierało mi region bez możliwości zmiany.