GTA IV sie tnie

(Jachu1000) #1

mam gta 4 i po ok 10-15min grania zaczyna mi sie ciąc tak ze jazda samochodem sprawia trudności.Ściągnolem juz patcha naprawiającego błędy ale on dużo nie pomógł. gram na prawie najmiejszych wymaganiach i rodziałce 800x600 i są lagi a w ustawieniach grafiki mam ze polowa pamięci karty jest wolna.

mój laptop to

athlon x2 (2.10), grafika ati radeon HD3450 (512mb), 2gb ramu i wondows vista home premium sp1.

niech ktoś pomoże

(Hazel Adam) #2

Chcesz na laptopie grać w GTA IV? o_O

Ta gra nawet na mocnych komputerach potrafi ściąć...

(Bambosz107) #3

z takim prockiem to idź sobie w san andreas pograć :x

(Lukasz R1) #4

zainstaluj najnowsze sterowniki do grafy i zmień paste na procesorze

(flaszer) #5

Gratuluje, polecasz mu rozbierać laptopa? xD Co do tematu, nie dziw się, potrzebny jest mocniejszy sprzęt.

(Mateusz Golebiowski) #6

szczerze mówiąc zmiana visty na xpka moze coś pomóc

(Bambosz107) #7

sczerze mówiąc na moim kompie na niskich w rozdziałce 1440x900 mam ok. 20 fps. Do kkomfortowej gry w gta 4 trzeba mieć quada i koniec kropka.

(Jachu1000) #8

a jak coś to co bym musiał w lapie zmienic zeby sobie pograc?

bo sciągnolem patch ze str. R* i troche lepiej jest ale to jesszcze nie to;/

(Mateusz Golebiowski) #9

W lapie nic nie wymienisz niestety bo się po prostu nie da

(Bambosz107) #10

da sie w niektórych modelach ramu dołożyć

(Wojtek Net98) #11

Co masz do laptopów i GTA IV. Ja akurat mam laptopa i na nim właśnie gram w GTA IV i jest normalnie. Czasem trochę się tnie, a w ogóle jest OK.

(Bambosz107) #12

na jakich ustawieniach? DX10 czy 9?

(Wojtek Net98) #13

Na normalnych. Średnich chyba (piszę chyba bo dokładnie nie wiem).

(Gniew13) #14

Większej bzdury nie słyszałem !!

Ja mam Intela E8500 i jakoś bez problemu gram na moich 2 rdzeniach! !!

(Bambosz107) #15

no jasne na rozdzielczości 1024/768 i średnich detalach to u mnie też można grać, tylko jak ktoś gra 1440/990 to już nie jest tak różowo :expressionless:

(Gniew13) #16

Człowieku jak nie masz takiego sprzętu jak ja to nie mów ,że gram na słabych detalach i małej rozdzielczości . Ja gram na 1280/1024 i na high detalach a view distance na 40. A jak masz to: Intel C2D E7400 to się nie dziw że masz problemy. Z takim prockiem to nawet Twoja mocna karta nie pomoże. Radzę ,abyś sobie go podkręcił.

(Bambosz107) #17

Haha, to sobie radzić możesz, tylko nikt na forum mi nie pomógł w kręceniu. Po prosu w biosie nie moge podnieść fsb ani mnożnika, moge tylko obniżyć. Biosa aktualizowałem, nie pomogło. A specjalnie kupiłem chłodzenie Pentagram hp-120 żeby go krecić, tylko sie nie da!!