GTA IV sie tnie

mam gta 4 i po ok 10-15min grania zaczyna mi sie ciąc tak ze jazda samochodem sprawia trudności.Ściągnolem juz patcha naprawiającego błędy ale on dużo nie pomógł. gram na prawie najmiejszych wymaganiach i rodziałce 800x600 i są lagi a w ustawieniach grafiki mam ze polowa pamięci karty jest wolna.

mój laptop to

athlon x2 (2.10), grafika ati radeon HD3450 (512mb), 2gb ramu i wondows vista home premium sp1.

niech ktoś pomoże

Chcesz na laptopie grać w GTA IV? o_O

Ta gra nawet na mocnych komputerach potrafi ściąć…

z takim prockiem to idź sobie w san andreas pograć :x

zainstaluj najnowsze sterowniki do grafy i zmień paste na procesorze

Gratuluje, polecasz mu rozbierać laptopa? xD Co do tematu, nie dziw się, potrzebny jest mocniejszy sprzęt.

szczerze mówiąc zmiana visty na xpka moze coś pomóc

sczerze mówiąc na moim kompie na niskich w rozdziałce 1440x900 mam ok. 20 fps. Do kkomfortowej gry w gta 4 trzeba mieć quada i koniec kropka.

a jak coś to co bym musiał w lapie zmienic zeby sobie pograc?

bo sciągnolem patch ze str. R* i troche lepiej jest ale to jesszcze nie to;/

W lapie nic nie wymienisz niestety bo się po prostu nie da

da sie w niektórych modelach ramu dołożyć

Co masz do laptopów i GTA IV. Ja akurat mam laptopa i na nim właśnie gram w GTA IV i jest normalnie. Czasem trochę się tnie, a w ogóle jest OK.

na jakich ustawieniach? DX10 czy 9?

Na normalnych. Średnich chyba (piszę chyba bo dokładnie nie wiem).

Większej bzdury nie słyszałem !!

Ja mam Intela E8500 i jakoś bez problemu gram na moich 2 rdzeniach! !!

no jasne na rozdzielczości 1024/768 i średnich detalach to u mnie też można grać, tylko jak ktoś gra 1440/990 to już nie jest tak różowo :expressionless:

Człowieku jak nie masz takiego sprzętu jak ja to nie mów ,że gram na słabych detalach i małej rozdzielczości . Ja gram na 1280/1024 i na high detalach a view distance na 40. A jak masz to: Intel C2D E7400 to się nie dziw że masz problemy. Z takim prockiem to nawet Twoja mocna karta nie pomoże. Radzę ,abyś sobie go podkręcił.

Haha, to sobie radzić możesz, tylko nikt na forum mi nie pomógł w kręceniu. Po prosu w biosie nie moge podnieść fsb ani mnożnika, moge tylko obniżyć. Biosa aktualizowałem, nie pomogło. A specjalnie kupiłem chłodzenie Pentagram hp-120 żeby go krecić, tylko sie nie da!!