GTA IV - wymagania systemowe

czy coś wiadomo na temat wymagań systemowych GTA IV?

Do końca niewiadomo. Jedni piszą, że na te kompy co tera są w sprzedaży to nie wejdzie, a jedni że wejdzie nawet na Twój config.

To tak jak było z SA, wywyżali te configi, a SA mi weszło na mojego starego kompa (P3 800MHz, 384MB ram, 64MB GPU).

kristoffhelp , gry jeszcze nia ma i bedzie gdzieś we wrześniu - październiku

Więc wymagania mogą być inne (czytaj mniejsze lub większe) ale coś ok. 2 GB RAM, procek 3,5, grafika coś GF 8500GT :slight_smile:

Patrząc na jakość grafiki w wersji na Xbox 360, można stwierdzić iż karta coś około GeForce 8500-8600GT będzie wystarczająco dobra, aby można było dość płynnie grać.

GMajka12 , mam nadzieje, że to będzie coś koło 8500GT, poniewaz akurat taka posiadam :smiley:

Jan a chwilę obecną są tylko spekulacje i nikt, nawet twórcy gry jeszcze nie wiedzą jakie wymagania będzie miała gra na PC, gdyż takiej jeszcze nie ma. A odpowiedzi takie jak powyżej radzę przyjmować z dystansem.

Tak będzie. GTA zawsze cieszyła się grywalnością na słabszych sprzętach, to nie jest Crysis :slight_smile:

Hmm no ale jak to zawsze bywa, grafika zostanie podrasowana, gdyż takie konsolki nie utargały by takiej grafiki, więc i wymagania również małe nie będą.

Chciałeś powiedzieć, że grafika zostanie nieco okrojona. Komputery są o wiele słabsze od konsol.

pal licho grafikę aby grywalność była ja wolałem vice city od s.a nawet nigdy s.a nie przeszedłem do końca w vice city lubię np.jeżdzić bez celu motorem i słuchać mp3.na full

Przez pierwsze 3 miechy od ich wydania może i tak, ale nie teraz. Teraz problem jest z optymalizacją. Nie jestem jakimś fanatykiem PC, ja tylko stwierdzam fakt.

Zawsze wersje z PC na konsole są okrojone, bo one nie pociągną tego. Lub wersje konsolowe na PC są ulepszane, przykładem może być Mass Effect.