GTA IV - Za szybko chodzi

Witam. Mam problem z GTA 4. Problem polega na tym ze gta za szybko mi chodzi. Bohater przebiera nogami jak by wypił jakiegoś powera. Samochodem nie da się jeździć, wszystko chodzi jakieś 3x szybciej niż powinno.

Mój kom to :

Proc - E8400@3.31

Ramy - 4gb Geil

Karta graf - Radeon 4870x2 Gainwarda

Ustawienia grafiki mam ustawione automatycznie. tzn. nic nie zmieniałem.

Sterowniki obecnie mam z płyty lecz próbowałem już najnowsze ze strony ATI.

Wie ktoś o co chodzi? :confused: Gra jest oryginalna, zapłaciłem 160zł w tesco ;/

Wiesz, co? Ja nie chcę nic pisać, ale mimo twoich uprzedzeń wygląda na to, że masz pirata. Jeśli się mylę to przepraszam. Kopie pirackie mają ten problem, że wszystko działa dużo szybciej.

Gra jest w 100% oryginalna. Zapłaciłem za nią 160zł

No to przepłaciłeś.

Włącz limit FPS w ustawieniach gry :wink:

Gdzie uruchomić ten limit? Szukałem i żadnej takiej opcji nie znalazłem

Opcja może brzmieć FPS Limites, Frames Limit itp.

Nie ma takiej funkcji w Gta 4 ;/ Jest jakiś program na to?

Chyba raczej nie. Może w takim razie zwiększ detale i/lub rozdzielczość aby fpsy biegały tak na 30-35?

Do mierzenia fpsów polecam FRAPS.

http://www.fraps.com/download.php

Noo… Nooo… Wiem jak to jest,bo ja sam to mam… Wylącz GTA potem zresetuj kompa a nastempnie znów włącz GTA. Mi to pomaga :razz: :razz:

Sprawdź, czy na najniższych detalach też tak jest. Zmień je, ale pamiętaj o zresetowaniu gry.

Kiedyś miałem podobny problem z FIFA06 na laptopie. Pomogła aktualizacja biosu.

No to weź na najwyższe zobacz jak chodzi jak na ‘‘domyślnych’’ zapierdziela (to nie jest przekleństwo Panie Moderatorze :stuck_out_tongue: )

hahaha, ale jaja, ta gra ma takie wymagania ze raczej problem powinien byc w druga strone :o moesz napisac jaki masz komputer ??? :smiley:

[

Czytasz topic?

Nie, On chce nabic posty ale nie wie że tutaj nie są one naliczane :twisted:

Reinstala próbowałeś zrobic ?

… no juz nie zazdrosc nie dogonie Cie, moze poprostu odłącz sobie Krosa bo na choinke Ci to, przez najbliszy rok nie wyjdzie taka aplikacja zeby wykorzystała przynajmniej w połowie xfire złożony z 4870 a i GTA bedzie chodzic normalnie :stuck_out_tongue: