Gta IV zacina sie

Witam

Mam taki problem gta IV zacina mi sie strasznie na każdych detalach. Nie zacina sie jedynie jak ustawie wszystko na 0 i na low to wtedy jest kk ale to bezsensu jest gra a mam nawet dobry komp:

Geforce 9600GT

4GB Ram

Procek 2,31Ghz

Win xp z Sp 3

Nie wiem czego to jest wina chcial bym chociaz pograc na troche wyzszych detalach.

Prosze o pomoc

Napisz jaki procek dokładnie

Jaki konkretnie procesor? Dwurdzeniowy?

Może to on nie wyrabia. Zalecane wymaganie jeśli chodzi o procesor to Intel Core 2 Quad 2.4 GHz lub AMD Phenom X3 2.1 GHz. Tak więc może tutaj tkwi problem?

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4400+ < taki mam procesor

Powiedzcie mi czy to 1 czy 2 rdzenie ?? xD

Dwa rdzenie.

To tera prosze o odp na moje pytanie co mam zrobic zeby polepszyc grafe w gta??

Ech gta iv jest trochę nie dobrze zoptymalizowane, zainstuj najnowszy patch, może troche pomoże.

A tak nawiasem to ten procek już troche przestarzały na tą grę :wink:

Najnowszy patch,w nim wyłącz cienie a gra dostanie kopa.

ok mam juz patcha i powiedz mi co mam wyłaczyc w opcjach te cienie bo mam tera wszystko po angielsku

Jeśli miałeś jakąś Polską nakładkę :wink: to ja zainstaluj ponownie.Tam będą 2 opcje jakość cieni i wygładzanie cieni

A ja z takim OT: jaka jest najnowsza wersja patcha? 1.0.3.0?

1.0.4.0

wyłaczylem te cienie i jest poprawa ale sie lekko tnie czasami ale thx za podpowiedz.

tylko mnie to dziwi jak na dole pisze ile jest jeszcze pamieci do wykozystania mam 700/1000 to raczej nie powinno byc problemow

Dzięki za odpowiedź. Może skuszę się i zainstaluję ponownie GTA 4. Mam nadzieję, że podskoczę z moich skromnych 6 klatek na sekundę :smiley:

Tylko mam 1 prozbe bo po zainstalowaniu patcha przepadly save ma ktos moze save na 22%+ gry z gory dzieki

http://odsiebie.com/pokaz/4865489---ed8b.html

niestety , ale savy W GTA IV z innego kompa nie działają … Tez mam GTA IV to wiem jak jest bo próbowałem :wink: