Gta - niemożność uruchomienia gry i ponownej instalacji

Uruchomilem GTA SA ale nie miałem żadnych save’ów. Skopiowałem save, przeniosłem save’a i upuściłem na główny plik GTA (gta_sa.exe). Po ponownej próbie uruchomienia pojawia się na chwile klepsydra i po chwili już nic się nie dzieje. Nie idzie uruchomić gry. Nie mogę zainstalować ponownie gry, gdyż jakiś czas temu uszkodziła mi się płyta od GTA.

Jak uruchomić tą grę bez konieczności ponownej instalacji?

ześ źle zrobił

savy się wkleja w moich dokumentach w GTA SA User Files, gdy właczysz new game i po cut scence mozesz wylaczyc grę i wejsc w moje dokumenty i tam wkleic savy

to ty chciałeś grać na piracie ;/

jedynie to pozostaje Ci przeinstalować grę

mozesz tez sciagnac cracka i go podmienic ale bedzie to piractwem

Właśnie kiedy skapnąłem się, że save’y powinny być w moicg dokumentach, było już za późno :confused:

Gra była oryginalna(była, bo żeby można już było grać, spróbowałem ściągnąć cracka ale nic nie pomogło).

Jak zna ktoś jakąś magiczną sztuczkę nie wymagającą reinstalacji to proszę dać znać. Mam straszną chęć na GTA :frowning:

skoro miałeś oryginalną grę, to sobie ściągnij z neta kopię zapasową

albo próbuj ratować starą płytę, skopiuj itp

chyba, że mówiąc uszkodzenie mechaniczne, na myśli miałeś, że płyta się złamała :?

Wstyd się przyznać, ale zapomniałem że leży na krześle i ją połamałem tyłkiem :confused: :confused:

Skąd można pobrać tą kopię zapasową?