GTA SA MP - jakieś dziwne

Włąśnie pobrałęm GTA SA Multiplayer i zacząłęm grac. Ciągle mnie zabijali. 3 strzały i po mnie a jak podchodziłem do kogoś to caały magazynek wpakowac mogłęm a muz ani troche zycia nie odchodziło - jakby mieli nieśmiertelnośc. i sotkałem jeszcze jakąś babe co sie teleportowala. ukradłem jej btyke. Jade o ona przede mną i strzela. JAde alej i znowu ona. Wysiadłęm ide sprintem ona za mną a nagle prze de mną (jak sonik sie poruszałą, Jakieś shaolin czy coś) i mnie Zabijała a ja jesj nie mogłem. Co to ma byc. Jakieś kody DO SA MP ?? Wytłumaczcie to bo taka gra to sensu nie ma >…

Poprostu zostałeś ofiarą cziterów :stuck_out_tongue: moze tez masz za wolnego neta ale wątpie bo SA-MP potrzebuje niewiele kbs ^^

Jest taki cheat (program) do SA-MP, który daje np. latanie, teleportowanie, minuguna itp. Jeśli masz zamiar grać w SA-MP to graj na jakiś popularnych serwerach z antycheatem, który wywala takie osoby z gry.

Poprostu zostałeś ofiarą cziterów

Co chciałeś przez to powiedziec - niezbyt zakapowałem.

  1. Jaki net potrzeba do grania w SA-MP ??

  2. Jaki jest dobry server który ma antycheatem

weź w zakładke official i tam nie ma cheaterów, bo może miałeś lagi i nie zabijało ci osoby

najlepiej mieć 512kb/s lub większe to wtedy ping raczej jest dobry

ja mam 512. A co to ten Ping. bo wiele razy sie z tym spotkałem ale ie wiem do czego on służy. Co on wskazuje??

opóźnienie w grze, jeśli się nie myle to 100 to jest 1s opóźnienia

ale to ci sie zdarza na wszystkich serwerach ??

mi sie zdaje że trafiłeś na taki serw. w którym było dużo cziterów

Na razie próbowałem 1 alsprubuje z internet inne (oficjal)

Ale co to te czitery tak dokłądnie??

Osoby oszukujące ??

baciany w pewnym sęsie tak

tak oszukują, nie chcą by były trupami dlatego używają nieśmiertelności, więcej kasy mają, nieskończone ammo i latają samochodami

baciany w pewnym sęsie tak

Też tak chce :mrgreen:

ŻARCIK :stuck_out_tongue:

Wole grac normalnie. :stuck_out_tongue:

jak chcesz to są do tego progamy ale nie polecam

siemka możesz napisać skąd pobrałeś dodatek multiplayer??

wez na forum poszukaj był gdzieś link. A jak nie to tutaj http://gtasite.pl/797,download.html - powinno działac.A jak wyskoczą błędy po uruchomieniu programu to onierz poprawkę z http://forum.gta.free.fr/gtasa/multiplayer/browser-fix-01b.zip

To chyba dabry link

troche bez sensu zawsze jak sie ściągnie to

to wyskakuje bardzo dużo błędów i dopiero poprawka pomaga :roll:

No włąśnie.

Tak jest. Zkopany autorun jet w tym i ta poprawka to cos w stylu Cracka. Nowy autorun.

zainstalowałem to pierwsze później zamieniłem tego exe z tego drugiego i tak co chwile są jakieś błędy o co chodzi??

nie powinno ich być, zainstaluj jeszcze raz sa-mp do katalogu z grą a później podmień poprawkę