GTA:SA-MP komendy nie działają

Wchodzę na jakis serwer i na dziendobry dostaję duuużo kasiory. Jak założe swój serwer to dostaję tylko 500 :?

Znalazłem komendy ale one nie działają :? Wyskakuje mi:

SERVER: Unknow command

Jak mogę wszystkim graczom dać jakąś broń, kasiore itp??

Nie wiem czy o to ci chodzi, ale chcesz założyć swój własny serwer,tak?

Jeśli chcesz robić mapy to musisz znać się na PAWNO (język programowania).

Nie wszystkie serwery mają takie same komendy :stuck_out_tongue:

Na każdym serwerze są te komędy: /pm id text (prywatna wiadomość)

/kill (zabijasz się) /quit (wychodzisz z serwera).

Na swoim standartowym serwerze :stuck_out_tongue:

Chyba znalazłem jakieś inne dodatkowe komendy. Ide testować może teraz się uda :slight_smile:

Podam ci stronę o programowaniu w PAWNO http://forum.pawno.programuj.com/ tam masz opisane tylko wystarczy poszukać, w paczce z serwerem są słabe mapki o wiele lepsze są na serwerach oficjalnych i Gtasite, poszukaj na forum pawno tam jest bardzo dużo mapek i skryptów :P.

PS: Na domowym serwerze nie przyciągniesz dużo ludzi, max 20 albo 10.

Ja chce grac z paroma kumplami tylko :slight_smile:

Chciałbym aby na dzieńdobry każdy z nas dostał duużo kasy oraz duuużo broni :slight_smile:

Otwórz jakąś mapkę edytorem pawno i masz na samej górze wpis #PocketMoney 500 zmień to 500 na dowolna kwote.

Zrobiłem ci komendę dzięki której dostaniesz bronie,

Jeśli chcesz aby to coś kosztowało to dodaj GiveplayerMoney(playerid, -kwotajakaśtam); np. pomiędzy GivePlayerWeapon. Wklej to w OnPlayerCommandText .

Czyli wyszukaj linijke gdzie są komędy i zrób tak

Pamiętaj abyś wkleił to pomiędzy tymi znaczkami //------------------------

bo inaczej komęda niezadziała, zkomplikuj (kliknij na niebieską szczałkę) i wklej do folderu gamemodes (zamień poprzednią mapę) pamiętaj mapa musi mieć rozszerzenie .amx jakby były błędy to wejdź na tą stronę co ci podałem.

Nie dałem żeby bronie były takie już na spawnie ponieważ mógłbyś jeszcze nie załapać :stuck_out_tongue: