Gta sa

OBY TAK BYLO !!

fiesta ten pierwszy napęd, który podałeś to CD-ROM :?

na więcej niż 7 płytach nie będzie(pod warunkiem że będzie na 1 dvd ) wątpie czy będzie na 6 na 4 to już troche za dużo ale dużo zależy od polskiego wydawcy

Ja też na szczęście mam czytnik DVD 8)

Niestety mój błąd, spowodowany sugestią z błędu na stronie:

http://www.skapiec.pl/site/cat/3/filtr/ … _0_0_0_0/1

a dokładnie tu:

benq8pi.jpg

Za pomyłkę przepraszam :oops: :oops: :oops:

błąd trzeba zgłosić na stronce

Ja mam nagrywarke DVD 8) wiec sie martwic nie musze… ale jezeli kumpel kupi orginał to moge mu go przegrac na plytki CD (podzielic plyte dvd jakims programe np. Rarem na pliki po 700MB i nagrac) ?? Czy to jest zabronione?

a ja nie mam napędu CD-ROM za to :smiley: mam DVD-ROM i nagryware, która gra i DVD i CD :stuck_out_tongue: jeżeli mój procek nie jest za słaby to zawsze mogę być happy :smiley:

Czy nagrwywarka DVD moge nagrac zwykla plyte ??

Jasne, CD-R i CD-RW.

Ciekawy artykuł watro przeczytać wyjaśnia kwestje cd/ DVD

http://www.gtareview.com/teksty.php?go= … 0642200505

No to juz sobie pograłem !!

Coś ci się tematy pomyliły.

Zresztą nie tylko tematy ale i działy.

Chcesz uzyskać opinie napisz odpowiedni topic w odpowiednim dziale.

I wszystko jasne :?

Bez DVD-ROM nie pogram :evil: :evil: :evil:

piotrekjunior Kup sobie DVD, bo teraz praktycznie wszystkie nowsze i lepsze gierki na DVD wychodzą.

Skończmy ją teraz, wznówmy ją dopiero w dniu premiery gry, kiedy to wszystko będzie jasne :slight_smile:

Mam kolejną złą nowość ze świata SA

Premiera gta została przesunięta na 17 czyli 7 dni wstecz, czyli poczekamy jeszcze 23 dni

Mam nadzeje że to ostatnia zła wiadomość

Całą zbedną dyskusje o piratach i ciągle wałowane przypuszczenia zresztą wyjaśnione już wcześniej czy cd czy DVD Kosz.

A wiecie ze podobno gra bedzie wymagac minimum GF3? Więc posiadacze GF2/4MX odpadają, w tym ja :confused:

Orginałka na podwójnej DVD. Na jednej płyta z grą, a na drugiej soundtrack (płyta z muzyką)

Soundtrack ma być dodany do gry? Masz jakieś linki z tą informacją? :?