GTA San Andreas - Problem z modami

witam, mam problem, otóż gdy instalowałem mody i zmieniałem parametry pojazdów w handling.cfg coś rozwaliłem. Próbowałem to jakoś naprawić lecz nie udało się. Przeinstalowałem grę odinstalowałem program do wgrywania modów i zainstalowałem go ponownie. jak chce wgrac jakis mod to mi błąd wyskakuje a jak wciskam “Uninstall mods” to mi pokazuje że nadal mam te mody a w grze ich nie ma…

Wiecie jak na to poradzić?

gra oryginalna :slight_smile: ?

ta, kupiona w grudniu ubiegłego roku w empiku za 89zł wersja pl

i mam jeszcze jedno pytanie dotyczące Wowa

jeżeli mam 10 dni triala i mi się to skończy, kupie sobie battlechesta to jak wpisze ten kod żeby upgrade’ować konto to mam 30 dni darmowej gry czy musze jeszcze dokupić pre-paida?

Nie musisz dokupywać pre-paida, możesz zrobić upgrade z triala na ten darmowy miesiąc i możesz grać.

przez 30 dni? i czy będe miał wszystkie postacie?

Tak przez 30 dni. Będziesz miał wszystkie postacie.

Teraz mam problem ze sciągnięciem patchw 3.0.1 do wowa. Programik sciagnal parcha okolo 1,6 gb, wszystko cacy później sie wyłącza i lipa… Co zrobic?

Czemu 3.0.1 ?. Z tego co się orientuję, obecnie najnowsza wersja to 3.0.3. Co się wyłącza ?. Updater ?. Jeśli się wyłączył, a nie ściągnął wszystkiego do końca, to dokończy po ponownym uruchomieniu gry przez launchera. Czy dokończył, a Ty nie możesz wejść do gry ?. Sprecyzuj trochę.

no siągnął 1,62 gb (czyli całość) i znika, dalej nic sie nie robi

CO ZNIKA ?. Nie potrafisz sprecyzować co się dzieje ?. Ciężko się domyślać co masz na myśli. Skoro ściągnął całość to normalne że się zamknie i tyle, o ile o to Ci chodziło. I teraz nie możesz uruchomić gry czy jak ?. Napisz dokładnie, w przeciwnym razie nikt Ci nie pomoże bo nie wiadomo do końca o co chodzi.

Póki co to praktycznie nic nowego nie dopisałeś, tylko powtórzyłeś część z poprzedniego posta.

po prostu downloader się zamknął i nic, dalej mam wersje 2.4.3

PS mam viste

Sprawdź w folderze z grą, czy nie masz przypadkiem instalera/ów od tego patcha co pobrał downloader. Możliwe, że pobrał, ale nie zainstalował. Ikonka wygląda identycznie jak to od Updater’a taka niebieska i powinna w nazwie być podana wersja patcha. Jeśli jest to zainstaluj to. Jak nie, to chyba czeka Cię pobieranie na nowo.

nie ma installera ale w folderze updates który znajduje się folderze publicznym są pliki patcha 3.0.1 tam jest Installer. Włączam go i nic sie nie dzieje…

Dużo zajmuje ten folder ?. Możliwe że updater nie dociągnął do końca, dlatego nie odpala instalki. Jak masz dobrego neta, to najlepszym wyjściem byłoby “ręczne” pobranie jeszcze raz.

Jakby co, to tutaj masz mirrory > http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors > http://a.wirebrain.de/wow/

coś się zaczęło dziać, odpowiem jak się skończy robić

OK problwem rozwiązany, nie wiem jak, ale dobrze ze jest. dzieki za pomoc