GTA San Andreas się ścina

Mam problem z grą GTA San Andreas. Jakiś czas temu zainstalowałem ją na komputerze jednak strasznie się ścina. Sprawdziłem wymagania sprzętowe. Niby mój komp spełnia te wymagania ale gra dalej się tnie. Ustawiłem najniższe ustawienia grafiki i nic. Zainstalowałem sterowniki do karty graficznej. Czy ktoś może mi pomóc???

Podaj mi jaki masz sprzęt i czy sterowniki pasują do karty :-o

Po instalacji sterowników instalowałeś directx?

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ributable+

Podaj cały konfig swojego komputera.

jaki config

procesor 2.00GHz, 767 MB RAM, geforce Fx 5500 256MB

Uuuuu ja bym to obwinil; geforce Fx 5500 256MB. O ile dobrze pamietam to te pare lat temu wlasnie z powodu San Andreas szybko pozbylem sie identycznej karty.Ramu tez by sie wiecej przydalo ale to nie powinno byc takim problemem co ta karta graficzna.

Te karte kupiłem jakies pół roku temu bi stara karta mi się popsuła. Fx 5500 to był jedyny model jaki dostałem w sklepie :slight_smile:

To jeszcze te karty można dostać w sklepie? :smiley:

Najstarszą jaką spotkałem był GF 7600 :]

ja mam to co w podpisie i na rozdziałce 1024x 768 płynnie śmiga san andreas, także ja bym raczej mówił że to procesor, a jeszcze pytanie z jakiego SYSTEMU korzystasz??

Windows XP Professional

hmm ja mam jakoś 2 ghz i gf 4000mx i mi płynnie chodzi na takich pomiędzy średnimi a minimalnymi.

Jednak ja mojego 2000 professional bardzo przyspieszyłem i festlekko chodzi pod gry.nie wiem czemu masz problem jeśli masz lepszego kompa niż ja

Mi płynnie chodzi na Full detalach z najwyższą rodzielczością itp… A sterowniki masz ze strony oficjalnej Nvidi ???

Jak nie masz to tu masz link

http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

A niewiem jeszce co może być że ci nie działa bo mi na starym kompie z AMD athlon 1400+ 512 mb ram i GF 5200 128 mb chodziło na średnich detalach z sterownikami najnowszymi.

mi śmiga bez bólu na radku 9200 w 1024x768 i średnich detalach

Ja osobiście grałem w tą gre na Bartone 2500 , 1gb ramu i GF fx 5600XT i chodziło cacy na 1024

ram tu nie ma nic do rzeczy, ja na 768 i radku 9600 128 śmigałem na full bez przycinki. to na 90% coś z kartą.

zainstaluj starsze stery jak masz jakies nowe do grafy ,ps na gf ti200 512ram.1.8gh antku gra chodziła jak gupia w dobrych ustawieniach.