GTA V w EpicStore za darmola

Od wczoraj są pogłoski w tym temacie, ale jest duuuuuża szansa że się sprawdzą. Ponoć w dniu dzisiejszym, w okolicach południa na Epic Store będzie do zgarnięcia GTA V a potem “ponoć” 3 Wiesiek :slight_smile:

Było info na tweecie ale jakimś cudem szybko zostało usunięte.

@Kristov_pl myślę, że jak robicie już ankietę o Gamingu, to o takim newsie nie zapomnicie :slight_smile:
Przynajmniej warto go sobie przygotować!

A ten Wiesław to gdzie będzie??

Ponoć też na Epicu, ale za tydzień-dwa

1 polubienie

A tam Wiesław. Wieśka to już wiele razy można było kupić za mniej niż pół stówki ze wszystkimi DLC, a GTA V dalej stoi 130zł :wink:

Licznik chodzący na Epicu wskazuje na dzisiaj (14.05.2020) godz. 17.00
2020-05-14_094353

Tak, darmowe gry na Epicu dostępne są od godziny 17-ej.
Kilkanaście serwisów napisało (podnieca) się tym, że GTA V dziś za darmo do zgarnięcia.
Ale będzie rozczarowanie, jak to nie będzie GTA a coś innego. :see_no_evil:

Tak zwany chwyt marketingowy XD

I tak straszne będą przeciążone serwerów i problemy […] :rofl:

CS:GO jakoś trzyma się z serwerami, od kiedy został udostępniony za darmo.

1 polubienie

Bo nikt już w to nie chce grać :joy:

Wydaję mi się że jest to bardzo możliwe że teraz GTA V zostanie rozdane. GTA V jest już 7 lat na rynku i za rok wyjdzie nowe GTA. Myślę że to dobry czas i pora na opublikowanie GTA V za darmo, aby każdy mógł pograć w tą część GTA i zakupić nową :wink:

Przy okazji wyciągną kilka baniek od Epica. Może nawet więcej niż za sprzedawanie starej gry, a do tego darmowa promocja i rozgłos. Marketingowo wydaje się to więcej niż prawdopodobne.

1 polubienie

Na mikropłatnościach zarabiają, więc udostępnienie gry za darmo, raczej by opłaciło się twórcom.

Jeśli to prawda to co mają powiedzieć ludzie którzy kupili gre za pełną cene na steamie.
Ale to rockstar nie żałuje

A co mają mówić? Przecież oni tez mogą przygarnąć darmową kopię na epic? :joy:

Mogli nie kupować, proste. :joy:
GTA V na steam ma zabezpieczenie DRM?

Tak jak dla przykładu z Assasinem Syndicate. Nie dawno było na Epic za darmo. Co mają powiedzieć ludzie którzy kupili za pełną cenę? Odpowiedź jest prosta NIC

Jeszcze Kingdom Come: Deliverance nie skończyłem, a oni kolejną “opasłą” grę wrzucają :wink:

Swoją drogą na upartego można się dowiedzieć, co się pojawi gdy licznik dobiegnie końca.
Tylko nakombinowali z przesunięciami bitowymi w JS i trudno to zdekodować. Umiem tylko zwrócić zakodowany:
__epic_client_state
(w konsoli przeglądarki)

Zabezpieczyli się:
OfferCardImageMissing

Godzina 17 na Epicu: :joy:


Po darmową kopie gry rzucili się, serwery padły, nawet aplikacja. :rofl:

1 polubienie

Coś jest nie tak :rofl:

A tu ruski:

2 polubienia