Gta vcs i emulator

Witam

Mam gta vcs moja ulubiona gra. Niestety ps2 zepsuł mi się. Może ktoś mi podać link do emulatora z pluginami. (Oczywiście instrukcje konfiguracji)

Mój sprzęt pc:

AMD ATHLON 64 X2 DUAL 4600+ 2,40 GHZ

2GB RAM

NVIDIA 6100SE 256MB

DYSK: 1TB

SYS: Windows XP Pro/Windows Vista Home Premium/Windows Server 2003 enterprise/Windows 7 ultimate/ Windwos 7 home basic (Nie pytajcie jak to zrobiłem)/windows 98 SE

Ale na emulatorze to nie jest to samo co na wersji PC gry. W emulatorze masz poprzestawiane klawisze i trzeba trochę posiedzieć, żeby wszystko doprowadzić do ładu, po za tym i tak to nie to samo.

A poza tym, to i tak emulatory PS2 nie działają dobrze na komputerach (czyt. podczas gry masz pokaz slajdów). A to z prostego powodu. Procesor w PS2 ma 128 bit, a w komputerze masz maksymalnie 64 bity. A poza tym, to jeśli PS2 Ci się zepsuło, to biosa pewnie nie wyciągniesz, a ściąganie go z internetu jest nie legalne, a tutaj mamy o legalnym oprogramowaniu.

NA YOUTUBE CHODZIło im płynnie

Program do emulacjips2 to pcsx2 i może chodzić płynnie i ciągnąć nawet około 50 fps w grach, jeśli tylko się dobrze go skonfiguruje i ma dość mocnego kompa. Tu właśnie największą uwagę trzeba skupić na procesor, który właśnie najbardziej zostaje obciążony. Patrząc na konfiguracje twojego komputera mogę stwierdzić ,że procesor powinien sobie jeszcze dać radę, chociaż nie wiem jak to jest z kartami graficznymi. Na gf 7600gt i athlonie 4200+ u kolegi dbz: budokai tenkaichi 3 wyciągał magiczne 25 fps, ale nic poza tym. Ty też nie możesz na więcej liczyć w gta. A tu jest strona, na której są najnowsze pluginy i emulator: www.psemu.pl

A ty mądralo wiesz, co to przyspieszanie filmu? A poza tym, to na tej karcie graficznej raczej nic z tego nie wyjdzie. Dopiero przy GF7600GT ma to jakiś sens.

Jak chce to moge zaraz miec gf 9100

Więc jak chcesz, to próbuj PCSX2, ale taka gra, to nie to samo, co na konsoli, inny klimat.

Czyli lepiej jak wydam kase na PS2 niż na karte? (Lubie gry z grafiką na PS2 ten klimat i ta frajda nie to co dzisiejsze gry).

O tak… tu się zgodzę, to nie to, co dziś (no a przynajmniej większość). Moim zdaniem lepiej jednak wydać na konsolę, niż na kartę.

Przynajmniej tam stawiali na frajdę, niż na grafikę oraz na pieniądze. Chyba sobie kupie PS2, mam też dużo gier z psx to będę działać na ps2 ;]

Mmm… jeszcze PSX :slight_smile: teraz niestety takie gry już nie powstają :frowning: gdy tylko pomyślę o tytułach takich jak Medievil, Spyro, Tekken…

Tekken 3 z qmplami umawialiśmy się i graliśmy w piwnicy razem było bosko. Albo tony hawk’s pro skater 2. Oczywiście w piwnica pceta nie zbrakło były 3 naprzaliśmy w quake 3. Może kiedyś urządzimy sobie taką impre znowu :slight_smile: Ehh te lata 1999/2001