Gta vice city

PROSZE POMOCY mam gtavc ale gdy wczytuje sie plansza zatzymuje sie i wyskakuje jakis blad moze ma juz ktos z tym doswiadczenie z gury dzieki

Jaki komp :?: Może bardzo słabiutki :!: Ale wydaje mi się, że nie nie bo nawet na moim starym sprzecie GTA VC wchodziło :!: Oczywiście o płynnej jeździe nie mogło być mowy :!: :smiley:

Podaj treść jego to może coś wskuramy :smiley:

KOMP mam dobry pól roku temu byl najnowszy ale to nie to

Co to znaczy Najnowszy :?: A grasz pierwszy raz czy już kiedyś grałeś i czy były bądź nie było tego typu problemów :?:

nie gralem ale muj kolega mial idetyczny wzia jakis plik wsadzil i mi tez dal ale u niego dziala u mnie nie jest komp ponad wymagania gry

Może to nie oryginalna gra i tyle :!:

Sorki ale avatar masz gorzej niż dno :-x

Jezeli by bylo, ze zawsze problem lezy po stronie legalnosci gry to by ich wogole nie bylo. Moim zdaniem powinienes przeinstalowac gre i uruchomic ja bez tego pliku od kolegi bo on moze tworzyc jakis konflikt.

Tak, ale myślę, że bez tego pliku tez nie działało :!: 8)

Musisz podać więcej informacji na temat tego błędu. Inaczej jest to szukanie igły w stogu siana. Podaj co to za błąd. :smiley:

Możesz powstrzymać sie od tego typu komentarzy ??

Jaki to ma związek z tematem topica ??

A od kiedy usuwa się cudze posty Golden Finger???

Pamietaj, ze posty nie wnoszace nic do tematu zawsze sie usuwa.

Od kiedy istnieje instytucja moderatora :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: . To właśnie jego zadaniem jest utrzymanie porządku na forum. Więc się nie dziw bo takie praktyki stosowane sa na każdym moderowanym forum. Chyba że komuś zależy na “wolnej amerykance”. Ale to już temat na osobną dyskusję. Tobie Kuba pozostaje jedynie przyjąć to do wiadomości.

Tak, jak napisał Fiesta.

Ponadto, Moderator ma takie prawo i obowiązek, więc korzystając z prawa wypełniam obowiązki Moderatora, niezależnie od tego czy Ci się to podaba, czy nie.

Pozdrawiam 8)