Gta

(Patryczek1202) #1

nie mogłem odinstalować GTA san andreas to pousuwałem wszystkie foldery pliki dałem w komputerze wyszukaj i pousuwałem pliki i czyta mi płytę ale mi nie pisze instaling tylko play GTA... co mam zrobić???

(Chaker Osiedlowy) #2

Przeczyść rejestr programem CCleaner:

(Patryczek1202) #3

Jeszcze jedno jak instaluje antywirusa kaspesky to mi bardzo wolno komputer chodzi ;/ a jak zainstale avast to mi calyczas wyskakujo te same wirusy.I jak zainstalowałem CCleaner to daje analiza potem uruchom cleanera i dlaej to samo wyskakuje mi play a nie instaling;/

(Chaker Osiedlowy) #4

Jakiego masz kompa (konfiguracja)?

Być może trzeba zdefragmentować dysk, ja mam Kasperskiego i jakoś nie zamula.

(Patryczek1202) #5

procesor: AMD athlonxp1700+

karta graficzna:nividia geforce FX5500

1.47GHz 256 MB RAM

mam jeszcze dodatek service pack 2

i prosze jeszcze pomóc w sprawie gry

(Chaker Osiedlowy) #6

Mało ramu dla Windows XP, nie dziwię się.

Co do gry, to spróbuj zainstalować grę wchodząc do dysku DVD z GTA (PPM na ikonę DVD -> Otwórz (nie Autoodtwarzanie) i tam powinno być takie coś jak setup.exe (w jakimś katalogu) i uruchom go.

(Patryczek1202) #7

DZęki gra się instaluje a jak bym zainstalował Avira AntiVir PersonalEdition Classic 7 7.00.04.15 to by też zamulało??

(Chaker Osiedlowy) #8

Nie wiem :slight_smile:

Możesz spróbować, ale najlepiej jakbyś zainstalował PC Tools Antivirus. Żre mało RAMu i jest dosyć skuteczny.

(squeet) #9

Proszę zapoznać się z treścią poniższych tematów i zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=980957

:arrow: http://rtfm.killfile.pl/#tematy

(Xsv) #10

Hmm jeden kij ile masz ramu 256 powinno wystarczyc windows zawsze zjada połowę... żyd jeden. Jesli chcesz dobrego antyvia to polecam AVG Pro (tylko se licencje załatw lub kup oryginał a jak nie to pozostaje Ci darmowa wersja tegoż programu) Avast to kupa, a kaspersky tym bardziej.. sa strasznie problemowe.

Co do GTA jest jeszcze jeden sposób

Start -> uruchom -> wpisz REGEDIT

Gdy sie otworzy okno (tak wlansie wyglada rejestr) wcisnij klawisz F3 i w polu znajdz wpisz szukaną gr (ale pełną nazwę !!