Gta

http://www.google.pl i wpisz w wyszukiwarce kody do GTA VC lub jeśli chcesz znależć poradnik to napisz solucja do GTA VC :smiley: Pozdrawiam :slight_smile:

wpisz kod na brak policji pisze sie to chyba leavemealone

DZieki przeszlem teraz mam problem z helikopterem musze podlozyc 4 bomby a mam chyva ze 3 min i zawsze nie zdaze

Są trainery do VC, które umożliwiają zatrzymanie czasu w grze jak i czasu w misjach. Pozatym wydaje mi sie, że misja ta nie jest wymagana do przejścia GTA VC w misjach podstawowych. Tak samo w Gta 3 misja gdzie trzeba było zawiesć Raya na lotnisko, nie była konieczną do ostetecznej walki z Cataliną. Pozdrawiam :wink:

No nie jest potrzebna;] ale co ja mam teraz robic nie mam zadnycgh misji doo wypelnienia??

Musisz wykonać misje poboczne, tzn. wykupić wszytskie chaty biznesowe (typu stocznia, drukarnia) i wykonać w nich misje. Wtedy będziesz musiał wykonać 2 ostatnie misje. W przedostatniej jak pamiętam dostaje sie zadanie w drukarni a ostatnie jedziesz do swego dużego domu. Jak chcesz to mam seva, w którym musisz wykonać 1 misję w klubie ze striptizem (jest banalna, kupujesz klub, wchodzisz do kabinki gdzie wykonuje sie prywatne tańce, i musisz odczekać kilka minut, aż wydasz nieco ponad 700$(dokładnie niepamiętam) na taniec). Po przejściu misji zostają ostatnie dwa zadania do wykonania :slight_smile:

AHA, a wiesz moze czy musze wykonac misje w ktorej musze zabic gosci ktorzy chca okrasc bank

Mozna zarabiac duze pieniadze czy trzeba po trochi zbierac zeby kupic sobie jakoms drukarnie

Nie wiem u Kogo wykonujesz tą misję (wybacz zapomniałem :P), jeśli jest to misja do wykonania w jakmś budynku biznesowym to musisz ją wykonać w celu, przejścia gry.

Można zbierać małe pieniądze jak i odrazu wielkie :slight_smile: Ważne by mieć kase na zakupienie budowli biznesowaych, w których wykonana sie misje niezbędne do ukończenia gry :lol:

Pozdrawiam :smiley: