GTR 2 - problem ze skręcaniem oraz treningiem

Witam,

Kupiłem niedawno oryginalną GTR 2, wiem że to bardzo zaawansowana gra - symulator raczej, niż arkadówka. Trudno się jednak przestawić na GTR 2, w związku z tym, że wcześniej jeździłem na NFSach, gdzie można było spokojnie skręcać, puszczając tylko gaz. W GTR 2 jest trudniej, nawet przy włączonych wszystkich asystach, niezbyt dobrze rozumiem jak się skręca (pewnie zabawnie to brzmi dla wtajemniczonych ). Czy chodzi o to, że na każdym skręcie trzeba mocno zwolnić/przyhamować?

Drugi problem jest związany z trybem nauki… znajduje się tam grupa “teoria”, jak i ćwiczenia praktyczne - np. lekcja skręcania, czy przyspieszania… oraz (chyba) lekcje związane z asystami. Niestety, nie mogę włączyć żadnej z tych lekcji, tzn. w grupie teorii i asyst nic nie ma, spis lekcji jest tylko w jednym miejscu (tam gdzie są lekcje skrętów, itp.) - wchodząc na konkretną lekcję przycisk “start” (chociażby w garażu) jest nieaktywny, w ogóle nie mam pojęcia, jak to odpalić .

Może przydadzą się dodatkowe informacje, tj.:

  1. Kodu seryjnego z pudełka nigdzie nie wpisywałem - może trzeba? Czy tylko potrzebny do gry w Internecie?

  2. Gram na klawiaturze z włączonymi wszystkimi asystami, w trybie początkującym.

  3. Wyścig “normalny” ładuje się bezproblemowo.

Będę wdzięczny za pomoc i dziękuję z góry,

Tomek

Proszę nazwać temat konkretnie.