GTX 970 G1 Gaming NIE ŚWIECI?!

Witam jestem tu pierwszy raz, zresztą w ogóle pierwszy raz na forum i chciałbym się o coś spytać, mam nadzieję że

będzie ktoś kto mi odpowie i będzie wiedział o co chodzi.

A mianowicie chodzi o moją kartę GTX 970. Jest na jej grzebiecie że tak powiem napis windforce który zawsze się swiecił

ale od wczoraj swieci tylko wtedy jak komputer sie uruchamia i do momentu kiedy pokaże się pulpit diody przestają swiecić.

Nie bardzo wiem co z tym zrobić, aktualizowałem bios płyty głównej z myślą o tym że pomoże ale nic, biosu karty nie ruszam bo to ryzykowne jak dla mnie, dodam

ze karta nie była podkręcana ani nic w nią nie ingerowałem.

Proszę o podpowiedź i jakąś pomoc jesli ktoś wie o co z tym chodzi.

pzdr Piotrek

(dodałem zdjęcie żeby było wiadomo o co chodzi i gdzie ten napis jest, to foto z neta nie moje)

post-273773-0-49432400-1423570983_thumb.

piotrekp101, na forum używamy polskich znaków (ą, ę, ś, ź, ć itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

 

Może aktualizowałeś sterownik karty i on nie udostępnia takiej funkcji lub jest ta funkcja gdzieś w sterowniku i trzeba ją włączyć?

 

Może trzeba stosować sterowniki producenta karty?

 

A jak wcześniej pracował ten napis? po załadowaniu systemu świeci się światłem ciągłym? jak to działało?’

 

Zadaj pytanie serwisowi karty?

wiem ze czytanie nie boli ale nigdzie tego tematu nie było. :slight_smile:

Co do karty to okazało się że wyskoczył mi dziś przypadkowo błąd geforce experience i przeinstalowałem stery od zera i okazał się że coś w sterach sie zadziało niedobrego ale już okej

Dziwne ale na szczeście sie przypadkiem udało :smiley:

Dzięki za zainteresowanie i pozdrawiam :slight_smile:

Temat do zamknięcia.