GTX260 + Windows Seven = klapa

Witam, od kilku godzin próbuje zainstalować sterowniki do GeForce’a GTX260 na Windowsie Seven i jakoś nie udaje mi się to… Przy instalacji ze strony NVidii mam komunikat, że instalator nie mógł znależć sterowników zgodnych z kartą graficzną a przy wyborze sterowników z menedżera urządzeń mam komunikat, że ten sterownik nie jest kompatybilny z tym Windowsem… Probowałem już wielu rzeczy i nadal się nie chce zainstalować.

Dodam, że tak się stało dzisiaj po włączeniu komputera rano. Wczoraj problemu nie było.

@edit

Dodam, że gdy zmienię wyjście na karcie graficznej to wszystko jest ok… Mam 2 wyjścia DVI i rano codziennie będę musiał raz wkładać do jednego a raz do drugiego?

a czy na stronie nvidi są sterowniki pod system win 7 #-o

jeżeli masz system x32 to te:

http://www.nvidia.pl/object/win7_x86_18 … ta_pl.html

a jeżeli x64 to te:

http://www.nvidia.pl/object/win7_x64_18 … ta_pl.html

zainstaluj

instaluj najnowsze stery 182.50 od Visty w zaleznosci jaką wersje Win7 masz 32 czy 64, bo sterowniki pod Viste są równiez pod Win7 zobaczysz to przy instalce, te na stronie pod Win7 181,71 są już stare.

może i stare ale jare, nie zawsze najnowsze znaczy najlepsze przecież

bzdury, jare nie wiem pod jakim względem ? nowsze są lepiej zoptymalizowane pod kątem nowych gier i mają lepszą wydajność

Nie mam możliwości zainstalowania żadnych sterowników ze względu na komunikat o tym, że brak właściwego sprzętu czy sterowników.

W menedżerze urządzeń moja karta graficzna nazywa się “Standard VGA graphic” czy cos takiego… i jest to jedyny sterownik kompatybilny z Windowsem Seven, żadne inne nie pasują… Nie wiem czemu tak jest ;/

Sprawdź ten zmodyfikowane przez DOX’a bardzo dobre stery wydaje. Przy instalce wybierasz “Desktop” i instalujesz, PhysX będziesz musiał oddzielnie ze strony nvidi.

Najważniejsze

  1. zainstaluj program “driver sweeper”

  2. odinstaluj stare stery przez menadżer urządzeń,

  3. uruchom komputer w trybie awaryjnym F8 przy starcie,

  4. użyj “driver sweeper” i za jego pomocą usuń reszte sterów, opcja “nvidia display” oraz “clear”

  5. z trybu awaryjnego zainstaluj sterwoniki vista.win7.x64

Powinno zadziałać, jeśli nie to już nie mam pojęcia co jest nie tak :evil:

Ale zaraz jak usunę stery to one się po kilku sekundach same instalują jakieś gówniane VGA Standard… ;/

Zrób jak mówiłem olej standardowe one nic nie robią. Ważne aby nie było pozostałości po Nvidi sterach.

Nie działa to co piszesz… Mówie Ci, że NIE DA SIĘ zainstalować sterowników ze względu na komunikat, że nie są kompatybilne z Windows Seven… Żadne sterowniki nie są kompatybilne z WIndows Seven… Od innych Geforce a nawet od ATI jest podobny komunikat… Przez menedżer zadań czy instalator, po prostu się nie da :frowning:

captureblp.png

capture1o.png

capture3w.png

Dodane 25.04.2009 (So) 9:32

Dodam, że w Windows Viscie i Windowsie XP też mam taki problem ALE wystarczy tylko wejść w menedżer urządzeń i tam wybrać odpowiednią kartę i już nie ma problemu a w Seven jest błąd, że ten sterownik nie jest obsługiwany przez Win7.