GTX560TI jaki wybrać model?

Witam! Przymierzam się do kupna karty graficznej. Wybrałem ze będzie to gtx560ti i skłaniam się coraz bardziej żeby zakupić produkt firmy MSI. Która z tych kart jest najlepsza (najwydajniejsza) i nie głośna? Jednym słowem którą polecacie?

http://www.ceneo.pl/ProductsComparison. … d=13492224

Brałem pod uwagę także ASUSa, ale wyczytałem w testach ze MSI są cichsze i wydajniejsze. Nie interesują mnie produkty firmy PALIT i GAINWARD.

Dziękuje i pozdrawiam!

Dobry wybór, te modele od MSI są bardzo dobre. Osobiście brałbym MSI GTX 560Ti Twin Frozr II OC 1GB DDR5, ale jeśli możesz dołożyć to wybierz MSI GTX 560Ti Hawk 1GB DDR5 (wydajniejsze chłodzenie i lepsze możliwości OC).

Co do hałasu to wg mnie jest to sprawa indywidualna, zależy od słuchu i obudowy :slight_smile:

PS. Z jakim procesorem i zasilaczem zamierzasz używać tej karty?

Jeżeli chodzi o GTX560ti to zgadzam się z przedmówcą, Hawk i nic innego. Asus’a nie ma co brać pod uwagę gdyż to jednoslot’owe DCUII to lipa.

Zasilacz Be Quiet 650W, płyta główna ASUS P5Q TURBO, procesor E8400 @ 3.00GHz. Procesor jak będzie trzeba to podkręcę go.

Czy ja wiem czy DCII takie tragiczne? Na Radku HD6950 jakoś daje sobie radę :wink: