Guild Wars - Fire Dragon Guard - rekrutacja

Nazwą sie nie sugerujcie. Dostałem tą gildie, gdy zaczęła się sypać, no ale udało się mi się jako tako ją utrzymać. A że żal było od nowa zaczynać, to jest nazwa tak jaka jest . Ogólnie tworzymy całkiem zgrany zespół graczy. Jest do gildia przede wszystkim PvE, tak więc solo farmy, i robieni tytułów nie jest nam obce ale na PvP też czasem hasamy, nie jest to problem. Ogólnie, gildia ta jest w większości Polska, ale jest kilku Anglików… Angielski niewymagany, ale przydatny. Jesteśmy w ally z 8 innymi glidiami [Luxoni] na chwilę obecną mamy [jako ally] ~770k factions.

Oczywiście mamy cape i GH [Wizard’s Isle, to a’la pre-searing], w którym brakuje tylko rare i common crafting material tradera, dye tradera i scroll tradera.

Nasze wymagania:

  • Kultura językowa [nie wyzywamy się nawzajem o byle pierdołę]

  • Znajomość ortografii, nie ma wykręcania się dyslektyzmem i innymi.

  • Rejestracja i udział w życiu gildi na naszym forum - http://www.gw.gander.pl/

Osoby nieaktywne przez 2 tygodnie sa wywalane, więc jeśli nie możecie grać to chociaż zalogujcie się raz na ten okres czasu.

Kontakt w sprawie rekrutacji [jeśli chcecie kontaktować się przez grę, dodajcie podane nicki do friendsów]:

Wolf [ja] , ing The Lolitka gg: 5460121 ; x-fire wilczasty0

Mike, ing Mike of Elona gg:3219541; x-fire badmike69

Spectral, ing Spectral Baby gg:6189734; x-fire 300spectrals

Kox, ing Sharantox Kox gg:1467520

Ellanek, ing Ellanek Lotek gg: 9741204 x-fire ellanek

pozdrawiam,

wolf.