GunzOnline

Whoa!Pograłem troche i powiem że giera wymiata!Powiedzcie na jakich gracie serwerach to może się pociachamy na mieczyki troche :stuck_out_tongue: I jakie macie nicki.

ja gram na roznych serwerach moj nick to StrikerOnePL Xd

Co to za giera? Widziałem skriny, ale one mi nic nie mówią. Może ktoś mi ją w skrócie opisać i porównać do jakiejś podobnej gry?

takie cos jak enter the matrix albo max payne tylko ze w necie

Hmmm :> Może być ciekawe :mrgreen: A czy ta gra jest darmowa? Bo widze, że jest Open Beta, a czy full będzie za free?

darmowa jest

oo to podajcie link i wytłumaczcie mi jak w nią zagrac :slight_smile:

http://www.gunzonline.com/

Chodzisz i strzelasz się z innymi i zdobywasz levele :]

Kto chce ze mną zagrać? Ale do 20 lvlu ;]

Ja mogę … mam 1 lvl :stuck_out_tongue: ,A przy okazji czemu tak trudno kogoś zabić a mnie tak łatwo zabijają :?: :-x I ile trzeba zabić ludzi,aby mieć następny lvl :?:

to jak to jest musze ściagnąć tamten plik co waży ponad 100 mb zainstalowac i co dalej?

Ja mam 4 lvl mój nick Tyberian01 musisz cwiczyc to tak jak w CS.Na początku każdy Cie rozwala :slight_smile: Gram 2 dni i powiem giera wymiata :slight_smile:

Moim zdaniem troche za łatwa… no ale wystarczy mieć refleks i celność wyćwiczoną w cs’ie :slight_smile: Poza tym to Beta… ale jak na B. to nie źle jest

kaczor0 to pisz na gg, założe serwer i pogramy, jak mnie zabijesz na 1 lvlu od razu lvl up będziesz miał :mrgreen:

Ja mam już 3 lvl to jak coś to gadajcie do mnie chętnie z wami pogram :slight_smile:

mam taki problem z tą grą : normalnie ją zainstalowałem, założyłem konto na stronie i stworzyłem postać. Na serwery wchodze normalnie, ale jak wchodze od jakiejś gry to tylko ja chodze po mapie inni stoją w miejscu. aha i jeszcze jak nacisne Tab to wszyscy mają ping 999 a ja 0.

czemu tak jest???

Jak na każdym serwerze tak masz (to sie tam zwie “Agent Serwer Error”) to może poczekaj chwile to Ci zniknie.

Ja gram na serwerze 4 na FREE CHANNEL 2 (żeby tam wejść to wchodzisz na serwer 4, u góry masz przycisk “CHANNEL” - klikasz i w “General” “Free Channel 2”, jak chce ktoś lvl nabić to do fordzika napisze :PPP

/whisper FordPL >tekst<

Złączono Posta : 05.01.2006 (Czw) 7:26

Aaa… No i najważniejsze - jak tworzycie postać to bierzcie tą z UZI, bo z pistolów się tępo strzela i mają mało naboi - 6 (42 w magazynku) i są wolne.

Mam już 5 lvl ja tez gram na 4 Serwerze jak ktos chce narobic leveli pisac na gg:7076191.