Gwałciciel

Nie, wystarczy IP osoby np. Smart Whois

http://www.tamos.com/products/smartwhois/

podczas rozmowy z nia na gg, w start , uruchom cmd, potem netstat -a

miałem jej hosta, a dzieki temu mogłem sprawdzic ip :smiley:

zaczynało sie IP na 83.22 … a wiec droga ksiezniczka ma napewno neostrade, po tym jak mnie zbalokowała załozyłem nowe konto i napisałem jej ze już złożyłem wniosek na policje, dołączyłem screena z jej IP i hostem i dokładna godzina kiedy ten IP miała i nagle przestała byc dostepna, pewnie sie przestraszyła mała ***

Oto mail kontaktowy do tych w GG: tech@gadu-gadu.pl trzeba do nich napisać i powiadomić ich otym zajściu

Moze klientka poszla sie mamie poskarzyc :lol: :lol:

—> Shark musisz napisać do nich mejla co sie spotkało, opisz sytuacje a napewno coś z tym zrobia :slight_smile:

Sprytnie ;]

No ale z tego, co mi wiadomo, Neostrada ma płynne IP… czyli za każdym razem jest inny numer…

boczi tak z ciekawości - czemu odradzasz jakiekolwiek działanie? tylko skupiasz się na http://www.dzieckowsieci.pl lub ignorancji… tak z ciekawości czystej pytam…

Jak będzie dostępna to napisze do niej i zgarne więcej info

Do administracji GG można zgłosić tą sytuację, może znają jej mail’a ?

a co ja napisałem

Chodziło mi o to, czy admini GG znają mail’a tej pani :x

a co ja napisałem :D:D

ciekawe, mi się wydaje ze gosciówa teraz bedzie cały czas albo w trybie ukrycia albo zmini numer

canaletto—> jeśli w formularzu rejestracyjnym podała swojego mejla napewno go znaja,ale terazdruga sprawa, konto mejlowe może usunąć, juz się z nia nieskontaktujesz, jak będzie na gg dostepna moge wejść na jej kompa i zobaczyć czy nie majis jeszcze fotek na kompie, moze to seryjny pedofil :D:D

oczywiscie nie wejde na jej kompa jesli to nielegalne, nie chec miec jeszcze przez to problemu, ale jak bedzie na gg dostępna i bedzie miała nowe IP to od razu do abuse moge napisać :smiley:

Można :slight_smile:

Bo uważam to jako publiczną nagonkę na jakąś osobę, zaczną do niej pisać ludzie, bluzgać ją i chyba lepiej zrobić to “prywatnie” i zapoznać się z tamtą akcją.

Wysałałem maila do Tech.Gadu-Gadu

B o to walka z wiatrakami, ale jeżeli czujesz się na siłach idz na policje złóż wniosek itp… :roll:

za to do mnie, ktoś wczoraj, wyjechał z takim tekstem

z resztą pomyłki i teksty podobne do tych co dostał Shark też czasem się zdażają

No wiesz, nie ja…

Po prostu zapytałem, ponieważ zastanawiałem się, czemu tak…

No i dostałem odpowiedź…

Dziękuję boczi :bukiet:

Zobaczymy, Shark , czy Ci odpiszą… :expressionless:

Chyba mogę być spokojny … :?

zaznacz sobie na gg że pokazuj ststus tylko znajomym a jak ktos obcy podobnej treści zacznie ci pisac od razu go blokuj, ja też miałem sprawe kiedyś tylko tylko że kolo gadał ze mna na gg i włamywał się na kompa, potem zaczął mi mówić jakie mam dyski, nazwy dysków i folderów, od razu mialem jego IP, policja sie kkłania i netu kolo już niema :smiley:

Watpie zeby to byla pomylka bo do mojego kumpla przyszla TAKA SAMA WIADOMOSC :?

Moze mi ktos wytlumaczyc na czym to polega ?? :

http://www.hotline.org.pl/index.html