Gwaltowne przyspieszenie kompa

(Kurss1005) #1

Witajcie, coś komp zaczął,mi nagle głośno pracować wadłam w panikę, wyłączyłam ponownie włączyłam było bez zmian ale po jakimś czasie komp pracuje normalnie. Co moglo być tego przyczną? Może spam?

(Tomu250) #2

Może to był odgłos wentylatorów?? :smiley: No nic mi teraz na myśl innego nie przychodzi, po prostu dostały "większych obrotów".

(Kurss1005) #3

Czy to zmaczy, że komp się sypie?, bo niby skąd to przyśpieszenie? Staneła mi także komunikacja w skype.

(WODZU) #4

Przyspieszanie wentylatorów może mieć związek ze wzrostem temperatury. A ta może wzrastać ze względu na pogarszający się przepływ powietrza lub ze względu na uruchamianie się jakiegoś programu obciążającego procesor.

(Michalek210392) #5

Tak jak pisze WODZU , sprawdź może speedfanem ;o lub przez BIOS tam możesz wyregulować ilość obrotów . Może spróbuj przeczyścić wentylatory - mi pomogło ;o

Sprawdź temperatury .

Otwórz obudowę , i spr temperaturę .

(greh) #6

Otwórz obudowę, sprawdź temperatury.

Wyczyść kompa (delikatnie) :wink:

Jeśli to możliwe pokaż logi z HijackThis, postaramy się stwierdzić, czy nie masz jakieś "procesu" nadmiernie obciążającego kompa.

Logi dajesz na wklej.org a na forum tylko link. :wink:

(Kurss1005) #7

Wszystko wróciło do normy. Seedfam to podobno nie dla poczatkujących ,choć może nie jestem początkujaca to jednak nie wszystko rozumiem. Everest może sprawdzić temperaturę?

(greh) #8

Everest sprawdzi choć nie ze wszystkich czujników. Wersja Home ma takie ograniczenie... :wink:

(WODZU) #9

Nic nie jest niemożliwe, a jeśli ktoś powiedział Ci że to nie dla Ciebie to ogranicz kontakty z tą osobą, nie życzy Ci dobrze :slight_smile:

(Kurss1005) #10

H JT :arrow: http://wklej.org/id/110512/

Taka informacja jest na vortalu. Co mam przestać korzystać z vortalu?

(deFco247) #11

Fix w HiJackThis: ( Do a system scan only -> zaznaczasz pola przy podanych niżej wpisach -> Fix checked )

Szkodników raczej nie ma. :slight_smile:

(Kurss1005) #12

Słuchajcie w trakcie instalacji Speedfan nagle wszystkie programy staneły z wyjątkiem GG. Mam WIN XP HE SP3. Odinstalowałam i chodzi wszystko. Czy to może efekt próby instalacji programu?