Gwaltowne przyspieszenie kompa

Witajcie, coś komp zaczął,mi nagle głośno pracować wadłam w panikę, wyłączyłam ponownie włączyłam było bez zmian ale po jakimś czasie komp pracuje normalnie. Co moglo być tego przyczną? Może spam?

Może to był odgłos wentylatorów?? :smiley: No nic mi teraz na myśl innego nie przychodzi, po prostu dostały “większych obrotów”.

Czy to zmaczy, że komp się sypie?, bo niby skąd to przyśpieszenie? Staneła mi także komunikacja w skype.

Przyspieszanie wentylatorów może mieć związek ze wzrostem temperatury. A ta może wzrastać ze względu na pogarszający się przepływ powietrza lub ze względu na uruchamianie się jakiegoś programu obciążającego procesor.

Tak jak pisze WODZU , sprawdź może speedfanem ;o lub przez BIOS tam możesz wyregulować ilość obrotów . Może spróbuj przeczyścić wentylatory - mi pomogło ;o

Sprawdź temperatury .

Otwórz obudowę , i spr temperaturę .

Otwórz obudowę, sprawdź temperatury.

Wyczyść kompa (delikatnie) :wink:

Jeśli to możliwe pokaż logi z HijackThis, postaramy się stwierdzić, czy nie masz jakieś “procesu” nadmiernie obciążającego kompa.

Logi dajesz na wklej.org a na forum tylko link. :wink:

Wszystko wróciło do normy. Seedfam to podobno nie dla poczatkujących ,choć może nie jestem początkujaca to jednak nie wszystko rozumiem. Everest może sprawdzić temperaturę?

Everest sprawdzi choć nie ze wszystkich czujników. Wersja Home ma takie ograniczenie… :wink:

Nic nie jest niemożliwe, a jeśli ktoś powiedział Ci że to nie dla Ciebie to ogranicz kontakty z tą osobą, nie życzy Ci dobrze :slight_smile:

H JT :arrow: http://wklej.org/id/110512/

Taka informacja jest na vortalu. Co mam przestać korzystać z vortalu?

Fix w HiJackThis: ( Do a system scan only -> zaznaczasz pola przy podanych niżej wpisach -> Fix checked )

Szkodników raczej nie ma. :slight_smile:

Słuchajcie w trakcie instalacji Speedfan nagle wszystkie programy staneły z wyjątkiem GG. Mam WIN XP HE SP3. Odinstalowałam i chodzi wszystko. Czy to może efekt próby instalacji programu?