Gwarancja goodram

padła mi pamięć goodram 2gb ddr2 pc 6400 800mhz oddałem na gwarancję i czekam już 6 tygodni. ktoś wie jak długo czeka się na wymianę czy w ogóle rozpatrzenie takiej gwarancji??? (firma Wilk)

Z reguły to jest 21 dni, ale zawsze może się wydłużyć z przyczyn niezależnych czy coś takiego. Co do pamięci to z reguły zawsze mi wymienili, a jak nie mieli to zostawiałem telefon i dzwonili jak doszła.

czyli to normalne??? kurde nie chcę narzekać ale w np. niemczech (celowo z małej litery) wymieniają od ręki bez sprawdzania czy na pewno jest ta część zepsuta a mi facet sugerował że to przez burzę itp.

No nienormalne jest to że nawet nie łaska sprawdzić i się tłumaczy. Burza, deszcz, śnieg gwarancja od tego jest by z niej korzystać. Pewnie nie lubi ludzi co zwroty robią.

Gwarancja nie obejmuje winy użytkownika, a to ewidentnie jest ona. Firma może cię w takim wypadku obciążyć kosztami naprawy, przesyłki etc :slight_smile:

@down, gdyby to była wina burzy poszedł by też zasilacz, oraz reszta sprzętu. To było raczej sprostowanie do poprzedniego postu, niż to całego tematu ^^

Zadzwoń spytaj się to najlepsze rozwiązanie :slight_smile:

bez przesady,burze były są i będą piorun nie uderzył mi w sprzęt wszystko inne śmiga drobok , nie pisz żę to moja wina bo tego nikt nie stwierdził. był błąd w próbie odczytu z pamięci, komputer czasami się zawieszał były bluesceeny itd