Gwarancja u Palita

Witam:

Posiadam HD 2600XT od palita parę dni temu pisałem temat o problemach z temperaturą mojego radka.

więc postanowiłem że nie bedę oddawał tego na gwarancję tylko rozkręciłem ten wiatraczek i założyłem w jego miejsce duży wentylator Revolteca ale niestety temperatura utrzymuje się na karcie w spoczynku 85-90 stopni a jak grałem w titan questa to wzrosła do 100 stopni. I mam pytanie czy jak wyjąłem ten wiatraczek to straciłem gwarancję ??

Bo raczej tutaj już nic nie zdziałam. I czy tak wysoka temperatura wpływa negatywnie na wydajnośc karty ?

no jak zdarłeś tą chamską przylepioną nalepkę (plombę) z tyłu to po gwarze.

Nie tego nie zdarłem tylko po prostu odkręciłem ten wiatraczek z środka i na to założyłem Duże chłodzenie Revolteca

źle podłączasz grafę może. Nakładałeś jakąś pastę na rdzeń? Siakąś wentylację masz w budzie? reszta temp. w porzo? I jak mówi Darth ReX , kwestia nalepki.

No to go przykręć i udawaj, że nic nie robiłeś :lol: . I nieś to badziewie ku serwisowi.

Nie posiadam wentylatorów w budzie ale obudowę mam otwartą reszta temp jest dobra proc 37 stopni w spoczynku chipsetu około 50 stopni ale jutro wymieniam wentyla na procka i chipset dobra oddam to /cenzura/ na gwarancje ostatni raz biorę cokolwiek z tej firmy dzięki

Karta nie powinna się prawie wcale grzać właśnie. Moja wersja pro ma to samo chłodzenie i ma bardzo dobre temperatury. Nawet po podwyższeniu taktów do XT.