Gwiezdne Wojny

witam Ludziska jak myslicie czy bedzie maraton gwiezdnych wojen pisac swoje opinie na ten temat :lol:

Nie będzie :? Kto by wytrzymał tyle w kinie :smiley:

to by było z dobre 18 h co nie :? dokładnie nie wiem ile :stuck_out_tongue: ale jak ktoś lubi sage Star Wars a kina lubią zarabiać to znów wymyślą coś takiego samego jak maraton “24 Godziny” :roll:

Całkiem możliwe.

Ale nie u nas w Polsce :!:

czemu nie w Polsce moze by komus z kina podrzucic taki pomysl :smiley:

ale jak oglądałeś wszystkie części więc nie wiem po co znów to zrobić :? opłaca się ? tylko się zmęczysz :stuck_out_tongue: , stanie się to monotonne siedzieć cały dzień w kinie, aż możesz przestać się interesować sagą gwiezdnych wojen :roll:

p.s użyj funkcji zmień bo jak ty tego nie zrobisz to moderator zrobi :smiley:

Troszkę głupio będzie, gdy się skończy część III i przyjdzie nam obejrzeć IV i V i VI… Gdzie grają zupełnie inni aktorzy i nie da się ukryć, że efekty specjalne są na niższym poziomie. Za to ten humor Hana Solo wszystkie te braki nadrabia.

Generalnie bez zastanowienia kupiłbym bilet… :slight_smile:

Maraton na pewno będzie prędzej czy później. Możliwe, że będą też minimaratony GW po 3 części (I-III i IV-VI).

Dla takiego filmu to bym i cały rok wytrzymał na maratonie :smiley: A tak przy okazji. Mam w domu książkę Gwiezdne Wojny: Epizod IV. Czy wie ktoś z was czy jest też w formie książkowej Epizod V i VI? Szukałem w necie informacji na ten temat, ale nic nie znalazłem.

no bez przesady :smiley: aż takim fanem sagi jesteś ? =]

To nie zgaduj -zgadula :smiley: