Hack - "Pomógł mi"

Hack dotyczy działów:

Oprogramownie

Problemy

Poszukuje

Systemy operacyjne (Windows i Linux)

Sieci komputerowe

Bezpieczeństwo i logi…

Webmastering

Hardware

Nie darzę Cię sympatią Strumienianin - bo nie raz, nie dwa - zupełnie bezpodstawnie naruszyłeś moją godność i było mi z tego powodu przykro! !!

Ale nie sposób odmówić Ci racji, jakie przedstawiasz w tym temacie, wraz z cofnięciem się do cytowanego przez Ciebie linka!

Argumenty tam przedstawione nie straciły na wartości, (były wśród nich racjonalnie umotywowane “gadki” modków) a i ja sama przedstawiałam tam dość “mądre” wydawałoby się przemyślenia…

Zdania nie zmieniłam… i nie zmienię - choć wypada mi z szacunkiem zaakceptować odmienne spojrzenie na sprawę tych, którzy tego myku chcą!

Wypada mi tylko dodać za Strumienianinem - “warto przeczytać jeszcze raz tamtą dyskusję” - bo naprawdę warto!

I choć Asteriska też nie darzę sympatią (bo też mi sporo krwi napsuł i się wzajemnie raczej mocno nie lubimy) - to nie mogę sobie odmówić przytoczenia w cytatach Jego mądrych wywodów w temacie z przytoczonego przez Strumienianina linka:

A cała reszta do wglądu; zresztą i inni modkowie byli przeciwni! !!

Dobrze wiedzieć - wreszcie wyszlo szydło z worka :stuck_out_tongue:

PS.

Jakby ktoś nie zauważył - ostatni post w linkowanym

topiku zostal w nim napisany 1-12-2004

Bardzo dobry mod IMHO. Nawet lepszy niż by miałyby być wprowadzone rangi.

Wielka szkoda, że nie dotyczy gier :frowning:

Zawsze możesz napisać do liska z prośbą o rozszerzenie tego hacka i na ten dział

Może podacie mi jakiś sensowny powód, dlaczego nie dotyczy gier ?

Tez sie przylanczam do tego apelu :!: A czy mozna sprawdzic kto mi wystawil ze pomoglem :?:

Spoko :slight_smile: Może będą nagrody za 1000 punkt :stuck_out_tongue: ??

do biegu… gotowi… START… :!:

wyścig szczurów rozpoczęty :rotfl: :jupi: :cojest:

Daj kurze grzędę …

Na przykład - w/w Działy są podstawowymi

dla tego komputerowego forum.

Reszta to tylko dodatki :stuck_out_tongue:

A i tak to na próbę - w razie anomalii - hack zniknie

Na to nie licz :evil:

Przecież wiesz, co pisałeś :smiley:

Widze że nie każdy wie do czego ma służyć opcja Pomógł mi :? :?

I to jest całkiem prawdopodobne dlaczego:

jeżeli do tego dojdzie to zapewne hack zniknie.

Jak zwykle źle to zintepretowaliście co nie którzy :evil: :evil:

Ja nie chce żadnych nagród…były nagrody za posty to i mogły by byc za to poprostu…mi to “wisi”

Ależ oczywiście:

Po pierwsze nie jest dział techniczny

Po drugie jaki jest poziom tego działu (IMHO sami do tego doprawadziliście) chyba wszyscy widzą.

Trudno przyznawać punkty za to kto ile rzucił żabą czy flakiem :hahaha:

Podobna sytuacja dotyczy działu telefonia komórkowa.

Świetny pomysł z tym hackiem! Będzie można za ileś tam miesięcy zrobić konkurs na najbardzije poocnego członka forum! I kto najwięcej pomoże jakąś nagrode itp! Tylko moja sugestia! :smiley:

Gdyby tak było, to większość by kombinowała w celu zwiększeniu swoich punktów pomógł…

Ogólnie ten hack to dobry pomysł - miło, gdy ktoś okazuje wdzięczność za pomoc - ale powinny też być surowe kary na “nabijanie” punktów pomógł.

Jeśli będzie nabijactwo, ten mod zapewne zostanie zdjęty lub gdy przypadek będzie “jasny” - tacy uzytkownicy będą tępieni.

:?

Widzą, tak samo jest z działem Telefonia Komórkowa. Więc uważam, że to, że tej opcji tam nie ma, jest dobrym wyborem.

Ktoś myśli - jak i ostrzeżenia, to i pochwały.

Zobaczymy, jak z użyciem pochwał będzie w praktyce!

hahaha

Dzien dobry “przychodzi nowy forumowicz” i sobie patrzy:

boczi 7000 postow i nie pomogł ani razu

kuz5 ponad 1000 i tez ni w ząb…

damian 5000 i raz udało mu sie pomoc…

itd

ciekawe co taki nowy sobie o Nas pomysli(deb…?,jakies gła…?)

No to teraz daliscie ognia!

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

No tak, ale jak zobaczy, że póki co najwięcej pomocy zaliczonych to bodajże na tą chwilę 3, to się zorientuje, że pochwały przyznawane są od niedawna.

Słuszne spostrzeżenie i sam o tym myślałem, ale w końcu chyba każdy(prawie) z nas ma w główce coś co w skrócie zwie się IQ :slight_smile: :slight_smile: