Hack Tibi

Mam życie i moje krowy i świnki i jest i tibia to mój świat

:lol: mi sie cos wydaje , ze ty nas troszeczke w konia robisz :stuck_out_tongue:

Co do Tibi… moim zdaniem gra stworzona tylko i wyloncznie w celu uzalezniania ludzi i wyzyskiwania pieniedzy… .

Ta gra niema ani grafiki , ani fabuly …po prostu niema nic …

ma.

jeden kwadrat atakuje jakiegoś innego kwadrata, a ten napada na prostokąt …

a no widzisz , o tym zapomnialem , zapomniales tez o trojkatach ( o ile engine gry jest je w stanie obsluzyc) xDD

Z tego co wiem to Tibia została zrobiona przez studentów jako zaliczenie :stuck_out_tongue: a gra raczej sama zaczeła się rozwijać przez właśnie takich Tibijczyków ( fanów) gry.

Moim zdaniem kolego powinieneś się zacząć leczyć to już nie są przelewki ( chociaż moim zdaniem chyba nas w qunia robisz ) to zacznij terapię odwykową.

Dobrze się stało, że ci zhackowali, może już nie powrócisz do tego badziewia.

Ehh szkoda, ale tam jakoś się przeżyje bez tibi będe grał w traviana i plemiona

Najlepiej w bierki pograj albo klocki lego Oo

Bo wydaje mi sie ,ze nie spelniasz wymagan wiekowych na inne gry … .

Klin , nie wymądrzaj sie tak

Mlekovita , nie obraź się ale podzielam zdanie Klina , czy jakakolwiek gra jest warta takiego zachodu i zaangażowania? Gra powinna uprzyjemniać wolny czas jak niema się nic innego do roboty, a nie okradać nas z niego

najpierw trzeba się zastanowić czy ‘tibie’ można nazwać grą,

przecież to jest największy badziew jaki istnieje i robi wode z mózgu,

to jest gorsze nawet od m jak miłość, więc padaka kompletna.

http://***********E <— nie mój filmik

masz tu wszystko jak na dłoni. Przeczytaj zakończenie uważnie i trzymaj się z daleka od krzeseł i innych niebezpiecznych narzędzi.

ProTofik , żal

a po za tym goodprogram , już nie gram w Tibie :twisted:

=D> =D> =D>

mam nadzieję że w przyszłości będziesz żałować czasu który straciłeś na tą denną grę… :wink: i będziesz się jeszcze cieszył że ci shakowali :slight_smile:

hahhahahahahahahahhahahaha świetny filmik ! =D

Trzeba było uważać, zabezpieczyć komputer, nie logować się na kawiarenkach internetowych, nikomu nie podawać haseł, nawet kolegom. A co dopiero swoim wirtualnym kolegom z TIBI. Za swoje błędy trzeba płacić i to dużo płacić.

Po Twoim stylu pisania wnioskuje, że masz z 12lat i nie wiesz co to jest prawdziwe życie.

A ja wnioskuje, że to była prowokacja, tyle w temacie.

wajsik15 , jaka prowokacja…

i tam wale tibie thx za to że uświadomiliście mi ze ta gra to strata czasu