Hackerskie aplikacje

Gdy odwiedzalem stronę o hackingu http://prology.spec.pl/ zauwazylem programiki ktore powodują miganie diod na klawiaturze, wylączanie systemu, blokowanie kursora myszki, brak reakcji po kliknieciu ikony itp. Nie pobierajac zadnej ztych aplikacji opuscilem strone a kiedy po jakims czasie włączylem kompa to wszystkie ww “dowcipy” zaczely dzialac nie wiem jak to sie stalo ale musze sie jakos tego pozbyc, bo bardzo to utrudnia pracę na komputerze. :frowning:

uruchom windowsa w trybie awaryjnym. sciagnij sobie RegCleaner’a i zobacz czy jakies dziwne programy nie siedza w autostarcie, jezeli sa to je wywal, ale najpierw sprawdz do jakich plikow sie odnoasza i potem je rowniez skasuj.

A jak nie to w rejestrze: :slight_smile:

Start->Uruchom, wpisać regedit

odnaleźć: HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

PS. A tak poza tym to ja na tej stronce nie widze takich programów. :?

ALIEN, jak tak bardzo chcesz to ci moge takie napisac :stuck_out_tongue: ehehhe :wink:

RegCleaner 4.3.0.780 PL dostępny jest w vortalu pod adresem:

:arrow: http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=29&id=177

mam juz tego RegCleanera co mam teraz zrobic

rzeczywiscie tez bylem na tej stronce i juz ich tam nie ma :? dziwne a w rejestrze na koncu sciezki ktorą podales mam IMAIL MAPI MSFS

Dzięki :smiley: W tej chwili mi nie potrzebne :smiley: Jakby co to się zgłoszę :stuck_out_tongue:

Ja bym zrobił tak:

    • w zakładce AUTOSTART powywalał wszystkie dziwne rzeczy,

zrobilem tak jak mowiles a w autostarcie nie widze zadnych dziwnych rzeczy, no i zobaczymy jak to bedzie. Dzieki

jednak nadal restartuje system :x

Spójrz TUTAJ. Może to Ci pomoże :slight_smile:

Zobacz sobie NORTONEM czy nie masz czasmi wiruska. Możliwe że wchodząc na tą stronkę wprowadziłeś sobie trojanka. PAPA. Pozdrafiam.

Ten prog wygląda całkiem jak vorm blaster.Tylko to miganie diód, ale pozatym wygląda całkiem jak ten virus… :evil:

Możliwe że Blaster sciągnij łate z Microsoftu

Daj panaceum na wszelkie problemy = log z hijacka :!: :!: :!:

Edgar i Francuz widzieliscie datę Wysłany: 19 Październik 2003, 13:53:00 :smiley:

Panowie archeolodzy myślicie że ktoś czeka prawie aż dwa lata na rozwiązanie problemu :o :o :o

Zamykam.