Hałaśliwa nagrywarka w laptopie

Mam problem. Kupiłem niedawno laptopa Toshiba Satellite. Wszystko jest w porządku oprócz nagrywarki.

Po prostu w czasie nagrywania płyt chodzi jak czołg i strasznie hałasuje.

Może ktoś zna jakieś programy do wyciszania napędów? Próbowałem Nero Drive Speed 3.00 ale nie działa z moim sprzętem.

Zobacz czy jak dociśniesz tackę napędu do obudowy to dalej hałasuje? Bardziej to są hałasy czy wibracje? Ja u siebie w Dell’u mam tak że niektóre płyty wydają dźwięki jak by ją ktoś zarzynał cyrklem. Jeżeli po dociśnięciu hałas się niweluje to zmiana prędkości nic Ci nie da.

Może dodam że to jest charczenie przy płytach CD, przy płytach DVD tylko szumi. Dociskam tackę dalej to samo.

Miałem to samo u siebie płyty jak się zatrzymywały to jak by ktoś włożył tam pilnik a że nagrywarka była na gwarancji to oddałem do servisu i wymienili mi na nową

AdamMaca ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie używając polskich znaczków (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń) oraz popełniając błędy ortograficzne. Proszę więc o poprawienie wszystkich swoich postów w tym temacie pod kątem polskich znaczków i błędów ortograficznych, przy użyciu przycisku zmien.gif

Czyli jest na gwarancji tak?to go reklamuj a nie szukaj programów wyciszających,bo możesz go tak wyciszyć iż stracisz gwarancje,no chyba ze nie jest na gwarancji?