Half-Life 2 i rozterki!

Mam GeForce FX 5200 128 MB i przeczytałem,jeśli dobrze zrozumiałe,że powyższa gra cuś będzi skrzeczeć na mojej karcie,chyba,że przejdę na DirectX 8.0 czyli cofnę się w czasie do średniowiecza!Wszystkie efekty i fajerwerki diabli węzmą.Może ma ktoś bardziej pomyślne wieści na ten tamat?

a co bys chcial od twojej karty

slabiutka jak na dzisiejsze normy

testowales w 3DMark to wiesz czego niedlugo mozesz sie spodziewac

:smiley: :smiley:

Nie mówię,że jest rewelacyjna,ale 50% userów ma tutaj GeForce 2 MX a niektórzy nawet Rivy to co oni mogą powiedzieć. :x

Nie bój żaby,FarCry wyglądał i śmigał fantastycznie na niej a ponoć HL2 ma chodzić też na GeForce 2 MX 420 więc spoko! :stuck_out_tongue:

Ja wiem co się mogę spodziewać od mojej karty.Nie w tym problem.Zbiła mnie z nóg informacja,że z jakiś nieznanych powodów mają być problemy w powyższej grze z obsługą przez FX-y biblioteki DirectX w wersji 9.0! !!

raczej bedzie giit jak zwykle to zwykla plota

giera robiona dla Geforcow i jak zawsze na Radeonach moga byc problemy to dziwne bo z Radeona na Geforca zawsze chula odwrotnie juz roznie bywa np. w NFS2 :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

a co moga powiedziec userzy ,ze czas zrobic zakupy na gwiazdke :smiley: :smiley:

:wink: :wink:

Świnki pójdą w ruch :stuck_out_tongue: a i ojcowie będą musieli wysupłać zaskórniaki,żeby syn potem dopuścił do łoma! !!

Wiele osób twierdzi że taki 3d mark a wydajność w grach to są dwa różne światy i ja też tak sądze choć mogę się mylić

3DMark a silnik gry to dwie różne bajki! !!