Half-Life 2- problem w misji z latarnią

Witam!

Doszedłem w half-life do miejsca gdzie jest duża, czerwona latarnia i nie wiem co dalej robić:

uo0024ul1.th.jpg

Tu jest koleś co coś tam gada i macha głową, przeczyściłem wszystkie domy,dachy,strychy i nic nie ma:

uo0027ov9.th.jpg

W środku latarni, na samym dole jest jakaś konsola, ale jak na nią robię “E” pokazują się napisy i się nie włącza (nie prawidłowy kod):

uo0025ib1.th.jpg

A to ss robiony z góry latarni (trochę nie wyszło, bo nie widać ludzi i woda rozmazana):

uo0026nw0.th.jpg

Samą latarnię oczyściłem z 12~ razy.

Będziesz musiał poczekać aż nadleci samolot kombinatu i zniszczyć go z latarni .

A gdzie muszę czekać ?

No ja jak przechodziłem tę misję to niemusiałem czekać bo zaraz nadleciał i zanim dobiegłem do latarni juz byłem ostrzeliwany.

Musisz tym “autkiem” wjechać do garażu z drugiego screena. :stuck_out_tongue:

No właśnie (myslałem , że to już zrobiłeś ) , dopiero po wjechaniu do garażu będziesz musial odeprzeć atak kombinatu .Po odpartym (lądowym) ataku będziesz musiał zestrzelić ten smigłowiec.

A u mnie cisza i gdy wszytko przeszukiwałem to minęło z jakieś 20min i nadal nie nadleciał.Myślisz, że może to być bug ? Już raz tak miałem gdy byłem u tego naukowca. Musiałem ze 12 razy grę wczytać, żeby baba do windy wsiadła.

#up

Zara sprawdzę.

A wjechałeś tym samochodem do garażu ?

OK,ruszyło :slight_smile: Dzięki za pomoc z tym garażem.

aff, zniszczyłem statek i 4hp zostało ;p