Half Life: Counter Strike

Kurde ja juz sam nie wiem co mam robic , chcem sobie pograc w Counter Strik’a ale nie wiem jak.Wiec mam zainstalowanego Half Lif’a , zainstalowalem jakiegos tam Steam’a i nie wiem wlaczam go i tam sa jakies serwery do Counter Strik’a ale nie moge grac. :confused: moze mi ktos poradzi co mam zrobic jeszce albo o d poczatku co mam zrobic.

Jak to nie możesz grać ? Napisz coś więcej, pokazuje się jakiś błąd czy co ? WIĘCEJ SZCZEGUŁÓW

Pewnie ma 1.6 i nieoryginalnego Half-Life’a i nie moze sie przez neta połączyc

A masz Half-Life’a z CS’em? I czy masz wersję Steam, czy starszą?

no walsnie nie wiem sam co mam , wiem ze mam zainstalowanego Half Lif’a i mam jakis Steam ale nie wiem czy Counter Strik’a tez mam sciagac czy co :confused:

Ale CS jest dołączony do Half Life’a… to po co ściągać …

Myszak: po to że w jak ściągnoł wersje steam bez cs to go nie będzie miał ?

Wejdz w steam i powiedz czy masz CS na biało czy szaro <- zakładka My Games

w zakladce My Games wogule nie mam CS , sa tylko jakies dwie inne gry jakis Codename:Gordon i cos jeszce :confused:

Bierzesz właczasz steama i bierzesz

Store --> Active a product on Steam --> Next --> jedziesz scorllem na dół zaznaczasz I agree with the terms of Steam Subscriber agreement -->Wpisujesz cd-key --> Finish i pojawi ci sie w zakładce my games “Counter-Strike” :slight_smile: naciskasz 2 razy i pobiera :slight_smile:

Pozdrawiam

NestoR: Głupoty gadasz bo jakby już nie miał konta założonego to by nie mógł do zakładki My Games iść :stuck_out_tongue:

wajsik15: Ściągnij wersję Steam + CS i będzie dobrze :slight_smile:

TaOs pisze chyba jak zarejestrowac gre :evil: :evil: :x :shock: :o

Dowiedziałem się od autora topicu (na gg), że nic on nie kupował (mam tu na myśli oryginalnego Half-Life’a).

Nic dziwnego, że nie może grać - nie ma klucza rejestracyjnego.

Tutaj jeszcze dołączam screena

-> http://img502.imageshack.us/my.php?image=hl9wu.jpg

Myślę, że topic powinien zostać zamknięty - moim zdaniem autor chce uniknąć straty pieniędzy i zainstalować CSa nielegalnie…

wajsik, jeśli chcesz pograć w Counter-Strike’a 1.6 to kup sobie oryginalnego Half-Life’a lub konto STEAM na allegro.

-> http://aukcja.onet.pl/search.php?string … coding=iso

tak właśnie myślałem że cos kombinujesz , podstepem mnie wzieles :smiley: :stuck_out_tongue:

ale juz wszystko gra :smiley:

szkoda :twisted:

za to dostajesz pamiątkę, a Twoje posty tematy będą pod lupą