Half-life i Opposing Force, problem z uruchomieniem

Chodzi o grę Half-life i dodatek Opposing Force.

Tudzież problem polega na tym, iż oba tytuły normalnie się włączają, ale po załadowaniu nowej gry program wyrzuca mnie do Windy i mogę później zabawę powtarzać bez końca…

Próbowałem we właściwościach pliku hl.exe zmienić uruchamianie w trybach zgodności, dodam że mam Windows XP i Half-life2 gładko śmigał…

Wcześniej nie miałem problemu z tą pozycją…

Nie wiedziałem, że “tudzież” można stosować na początku zdania.

Oryginał?

Stary oryginał

“Tudzież” używane przez kilku autorów książek znajdowało się na początku zdania.

Jako że jestem molem książkowym to posługuję się literacką polszczyzną :slight_smile:

Dodane 04.05.2011 (Śr) 10:49

widzę, że zapytanie nie przyniosło odpowiedzi.

dzisiaj pobrałem ze strony:

http://paranoia.level-design.ru/index_eng.htm

MOD do half-life Paranoia, i problem dotyczy także tego moda, tzn. włączając Nową Grę, pasek ładowania zatrzymuje się na około 25% i komputer się zawiesza, ale tak, że monitor zajęty jest przez ekran ładowania i kombinacja klawiszy [Alt]+[Tab] rzekomo przełącza się pomiędzy uruchomionymi oknami ale nie wiadomo co się przełącza bo widać ten ch***rny ekran ładowania. Dodam również, że gdy włączę hl.exe i przełączę się na OpFor lub na Paranoia, to po stałym czasie, około 10 sekund wyrzuca mnie do Windows. Udało mnie się zagrać w samego Half-life’a ale dodatki nie dają się normalnie uruchomić… Nadal nie wiem w czym zawarty problem jest…