Hamachi i router = nie można włączyć internetu?

Witam .

Mam takie pytanie gdy ma się router i chce się pograć w gre przez program Hamachi to możliwe jest to że hamachi tak namiesza że nie będzie działał internet ?

Ponieważ chciałem pograć z znajomym w gre kiedyś tam i po paru uruchomieniach hamachi internet przestał działać i do tej pory nie pozwalają mu instalować tego programu , a dziś chciałem z nim pograć i nie chcemy mieć przez to kłopotów dlatego pytamy czy jest taka możliwość braku internetu przez to .

Pozdrawiam

Sam program nie może być tego przyczyną.

a co mogło być przyczyną takiego zbiegu okoliczności bo kurde muszę przekonać że to nie wina hamachi ; /

“Internet przestał działać”

To może być wina wszystkiego, wykluczając wirusy itd. Imo ktoś zobaczył, że ma 2 połączenia sieciowe (jedna z hamacha), chciał jedną wyłączyć i wyłączył nie tą co trzeba.

Raczej nie ponieważ podczas włączania hamachi internet przestał działać najpierw na tym komputerze co się łączy przez router a następnie po jakimś czasie na głównym , i właśnie mnie to teraz zastanawia może komputery wykrywa ten serwer hamachi zamiast głównego od internetu ?