Hamachi usunął pulpit

Cześć, mój problem wygląda nieciekawie. Uznałem, że czas się pozbyć Hamachi i przystąpiłem do odinstalacji. Zaznaczylem podczas procederu opcję “Usuń ustawienia użytkownika”. Po pewnym czasie z pulptu zaczęły znikać ikony, z menu start wszystkie foldery. Wyłączyłem komputer. Podczas ponownego startu systemu Windows 7 po zwyczajowym napisie “Zapraszamy” pojawiła się fraza “Trwa przygotowywanie pulpitu. .” Po uruchomieniu systemu, ukazała mi się wieść, że mój system jest nieoryginalny i prosi o aktywację. Zignorowałem to, gdyż jestem właścicielem oryginalnego Windowsa 7 już od trzech lat. Wyświetla się komunikat, o braku folderu profilowego. MS Powerpoint Viewer 2007 prosi o włożenie jakiejś płyty. W menu start nie ma nic oprócz pasjansa. Wszystkie biblioteki razem z zawartością zostały usunięte. Na dysku C powstały jakieś śmieci zaczynające się od “h2” a dalej jest np. “key” czy “server”. Avast się zachowuje jak świeżo pobrany. Nie ma profilu użytkownika. To złośliwe coś usunęło wszystkie punkty przywracania systemu. Wyszukiwanie w menu start nie działa. Ocalały za to wszystkie pliki na drugim dysku. Generalnie poszła prawie cała powłoka systemowa. Proszę mi chociaż powiedzieć co się zasadniczo stało.

Wygląda jak by usunął Ci konto użytkownika, z wszystkimi plikami i ustawieniami.