Hamachi usunął pulpit

(Dawid 4898) #1

Cześć, mój problem wygląda nieciekawie. Uznałem, że czas się pozbyć Hamachi i przystąpiłem do odinstalacji. Zaznaczylem podczas procederu opcję "Usuń ustawienia użytkownika". Po pewnym czasie z pulptu zaczęły znikać ikony, z menu start wszystkie foldery. Wyłączyłem komputer. Podczas ponownego startu systemu Windows 7 po zwyczajowym napisie "Zapraszamy" pojawiła się fraza "Trwa przygotowywanie pulpitu. ." Po uruchomieniu systemu, ukazała mi się wieść, że mój system jest nieoryginalny i prosi o aktywację. Zignorowałem to, gdyż jestem właścicielem oryginalnego Windowsa 7 już od trzech lat. Wyświetla się komunikat, o braku folderu profilowego. MS Powerpoint Viewer 2007 prosi o włożenie jakiejś płyty. W menu start nie ma nic oprócz pasjansa. Wszystkie biblioteki razem z zawartością zostały usunięte. Na dysku C powstały jakieś śmieci zaczynające się od "h2" a dalej jest np. "key" czy "server". Avast się zachowuje jak świeżo pobrany. Nie ma profilu użytkownika. To złośliwe coś usunęło wszystkie punkty przywracania systemu. Wyszukiwanie w menu start nie działa. Ocalały za to wszystkie pliki na drugim dysku. Generalnie poszła prawie cała powłoka systemowa. Proszę mi chociaż powiedzieć co się zasadniczo stało.

(Kerter86) #2

Wygląda jak by usunął Ci konto użytkownika, z wszystkimi plikami i ustawieniami.