Happy New Year!

Wszystkim forumowiczom vortalu życzę szczęśliwego Nowego Roku, żeby przyniósł same dobroci, oraz żeby wszystkie wasze marzenia i postanowienia noworoczne się spełniły :slight_smile:

ja też wszystkim życzę szczęśliwego Nowego Roku, aby forum się rozwinęło oraz aby moderatorzy mieli mniej pracy (czytaj spamu do usuwania :mrgreen: ) i aby nikt nie otrzymał warnów :smiley:

Ja życzę wszystkim żeby ten rok był lepszy od poprzedniego :slight_smile:

życze wszystkim szybkiego rozwoju dobrego oprogramowania,aby wiecej programów i gier było w tanich seriach

najlepszego !

Wszystkiego Najlepszego Życzę Wszystkim Userom, Moderatorom,Adminom oraz Wszystkim Którzy Korzystają z Tego Forum :wink: :slight_smile:

Nalepszego wszystkiego w nowym 2007 roku wszystkim życzę, żeby lepszego darmowego softu było coraz więcej, mniej trollowania i spamowania !

Żeby 2007 rok nie był gorszy od 06, a jakby się dało to żeby był lepszy- logiczne nie? :d

No i tak jak zawsze zdrowia i spełnienia marzeń.

Wszystkiego najlepszego w nowym roku! !!

bez wyjątku , userów,adminów,moderatorów i administratorów!!

:mrgreen:

Przyłączam się do wszystkich życzeń :slight_smile:

ja też :smiley: :mrgreen:

Wszystkiego naj :slight_smile:

Rozwoju tak dobrego serwisu promującego legalne oprogramowanie, na pewno to wszystko nie idzie na marne i każdy użytkownik jest legalniejszy niż był :smiley:

Moderatorom życze mniej pracy i więcej pobłażliwości :slight_smile:

User-om mniej problemów ze sprzętem i oprogramowaniem :slight_smile:

Najlepszego. No ja już wróciłem z balu ;]

Również przyłączam się do wszystkich życzeń

Też się przyłączam do wszystkich życzeń :smiley:

Chciałbym życzyć wszystkim zgromadzonym na tym forum Wszystkiego Najlepszego, i aby ten rok był jeszcze lepszy niż poprzedni :smiley:

Wszystkiego najlepszego 8)

Wszystkiego dobrego :slight_smile: