Hasło admina w XP

(bartus2003) #1

mam malutki proble mam z braciszkiem kompa na spółkęlecz ten mi zazłożył konto ograniczone !!

(fiesta) #2

Jak założył to widocznie miał powody. Jak by miał zaufanie do Ciebie to by Ci założył konto z uprawnieniami admina :):):slight_smile:

(bartus2003) #3

haha śmiszne :smiley:

(Frooget) #4

Regulamin się kłania

Pogadaj z bratem może poda ci hasło, albo zoaferuj coś w zamian, a jak to nie pomoże to go zacznij szantażować :stuck_out_tongue:

(Kos@) #5

Jak zostawi ci swoj profil wlączony, to normalnie zmien swoje uprawnienia. Nie musisz przy tym wpisywac hasla. A jesli chcesz poznac jego haslo, to sposobow masz 1500 :twisted: . Jednak z uwagi na regulamin nie podam ci zadnego z nich :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(system) #6

Wcale się nie dziwię, że Ci blokuje.

Poza tym do czego Ci konto administratora?

(Kos@) #7

W XP na ograniczonym koncie nie mozna np. grac w niektore gry albo potrzebna jet plytka i duzo innych roznych komplikacji

(lazikar) #8

Poproś może brata aby ci zrobił konto Zaawansowanego użytkownika. Będziesz miał więcej uprawnień i znikną problemy z graniem. :smiley:

(system) #9

Nie zgadzam się z Tobą. Używanie konta użytkownika jest dużo wygodniejsze.

Niedawno omawialiśmy ten temat:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... ator#52380

Może się jednak pojawić trochę problemów z używaniem programów

zapisanych na partycji systemowej (brak uprawnień do zapisu) lub

aplikacji, które wprowadzają zmiany do rejestru, itp. Po to właśnie

wymyślono polecenie Uruchom jako...

(Kos@) #10

Zaawansowanego uzytkownika czyli :?: Z tego co pamiętam to przy tworzeniu konta mamy 2 mozliwossci: dmin i user...

(lazikar) #11

Wejdz :

Start>>Uruchom>>control userpasswords2 Tu możesz wszystko ustawić. :smiley:

(system) #12

Grup użytkowników jest kilkanaście: Zarządzanie komputerem > Użytkownicy i

grupy lokalne.

Jakie gry mogą nie chodzić na zwykłym koncie?

(Zbych ) #13

************** wredny program ale skuteczny, w momęcie przełanczania konta powinien wyłapać hasło nie życze nikomu pracy na kompie z zainstalowanym tym programem.

Jak nie życzysz to po co polecasz ??

Po pierwsze nie szkodzić :smiley: :smiley: :smiley:

fiesta

Zamykam