Hasło Admina - XP

Mam mały problem na Win XP. Mam zrobione na pare użytkowinkow i mam konto z ograniczeniami i nie moge zainstalowac sobie gry. A Admin czyli mój tato nie chce podac hasła. Jest sposób żeby to ominąc. Może coś w rejestrze?

a nie lepiej ładnie poprośić, niż odrazu próbować hakować ??

Jak masz konto z ograniczeniami to nie pozostaje ci nic innego jak poprosić ojca o zainstalowanie tej gierki. W rejestrze nic nie zrobisz na tym koncie. Poproś ojca moze aby zrobił twoje konto jako zaawansowanego użytkownika. Wtedy więcej będziesz mógł robić. :smiley: :smiley: :smiley:

probowalem prosic ale to nie nie dalo…

Nie rozumiem czemu nie chce ci zainstalować gry?? Pewnie coś narozrabiałeś, lub komp służbowy. :smiley: :smiley: :smiley:

Cieszymy się wszyscy razem z tobą :smiley: :smiley: :smiley: Ale po co nam to piszesz?? :smiley: :smiley: :smiley:

lucas

a nie uważasz, że tato robi to wyłącznie dla Twojego dobra. Może chce uchronić Cię przed np. krzywiznami kręgosłupa od zbyt długiego siedzenia przed kompem.

Tak na poważnie może na spokojnie pogadaj z nim o tym ( tylko bez zbędnych nerwów ) i obrażania się na niego.

Pozdrawiam Lammar :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Za odpowiedź niech posłuży:

:arrow: CHIP 05/04 str. 140-141.

Coś mi tu śmerdzi… Macie pewność, że to nie próba hakowania na czyjś komputer?? Bądź jakiś zakład :twisted:

Tak naprawdę to się nie dowiesz nigdy. Ale nie można odrazu wszystkich posądzać. :smiley: :smiley: :smiley:

Ja nawet nie miałem zamiaru kogoś posądzać :smiley: . Dlatego na pisałem skąd “Macie pewność” :smiley:

Siem cieszem też, ale odbiegłeś od tematu.

Usuwam

Asterisk