Hasło administratora a zaszyfrowany dysk

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy jest jakaś sprawdzona metoda aby złamać/usunąć hasło administratora gdy dysk jest zaszyfrowany (TrueCrypt 7.1a) ?

Próbowałem sposobu z Linux Live CD i to niestety nic nie dało, dysk widzi ale nie rozpoznaję i nic nie mogę kompletnie zrobić . :?

Potrzebny będzie Hiren’s Boot.

Poradnik: https://packetfactory.wordpress.com/2012/02/11/reset-windows-password-with-encrypted-drive/

Google gryzie?

Piesek64 gdybyśmy wszyscy w Google szukali to nie miałbyś połowy postów :rotfl2:

Co innego, gdy temat na Forum się powtarza, ale w tym przypadku od zachowania porządku jest Moderacja :slight_smile:

 

Super, że pomogłeś i chwała Ci za to, ale ten wyrzut na koniec jest zbędny - nie wszyscy muszą wiedzieć jak sformułować pytanie w jakimś języku obcym by uzyskać sensowne wyniki :slight_smile:

Piesek64 otóż szukałem w google, ale być może źle sformułowałem to o co mi chodziło i nic ciekawego nie znalazłem, nic co by mi pomogło, ale dzięki za pomoc z Twojej strony, ściągam już program, poczytam i zobaczymy co z tego będzie  :slight_smile:

 

 

Nagrałem, próbowałem zrobić według tej instrukcji ale chyba nic z tego, gdy próbuje wpisać hasło to wyskakuję mi taki błąd “Incorrect password or no TrueCrypt volume found” , hasło jest dobre bo codziennie z niego korzystam i przy odszyfrowywaniu na górze jest napisane TrueCrypt 7.1a więc wydaję mi się że ten program jest wrzucony przez serwer sądowy i nic z tym nie zrobię chyba  :?  (mama pracuje w sądzie i chciałem tutaj zainstalować kilka rzeczy dlatego serwer sądowy)

 

Chyba że macie może jeszcze jakieś pomysły? 

A masz może płytę ratunkową TrueCrypt?

Można przełożyć dysk do innego komputera (np. do kieszeni USB) i spróbować podmontować.

Chyba da się odpalić TrueCrypta z poziomu Hirens boot - mini xp.

Uwaga! - jeżeli to sprawa sądowa, to należy pamiętać o zabezpieczeniu oryginalnego nośnika, np. blokerem albo pracować na kopii.