Hasło administratora

tylko ze ja najpierw chce naprawic winde po przeciesz sie da, mam plytke(oczywiscie orginalna dzisiaj kupilem)i wklepuje przy rozruchu zeby czytal

tylko mam problem i nie wiem co wpisac .tak jak kiedys napisal detektyw 997

sa takie opcje ktore komp pokazal a wy pewnie znacie ciut wiecej

przeicesz napisalem ze zresetowalem haslo i wyskoczyl pasek polecen

tamten topic jest zamkniety i nie bede go kontunuowal

ale jak pytasz to po wlaczeniu komputera jedyne co widze to kursor puplit (sama tapete) i moge kozystac z alt ctrl del tyle to moj caly problem ale podkreslam ze ten topic nie konczy tamtego tylko moje pytania celuja w inne dziedziny :lol: :lol: :lol: :lol:


zainstalowalem system jeszcze raz i mam lekki problem

-ja na swoim uzytkowniku mialem 1 folder w ktorym trzymalem wiekszosc wazniejszych zeczy cos kolo 35 giga i on byl uczyniony jako prywatny zebym tylko ja mogl z niego kozystac .no i walek w tym ze teraz nie mam do niego dostepu

-potrzebuje miec moje stare ustawienia zakladek jesli to mozliwe bo ja nigdy adresow nie pamietalem (dobrze ze zapamietalem chociasz ten )

-podczas przewijaniea w przegladarce i gdy zlapie jakies okienko ztrasznie powoli sie przesowa wlasciwie to przelewa

jak ktos wie to to prosze o pomoc

To nie jest chat i uzupełniasz własne informacje używając “Zmień”

Może odrobina cierpliwości ??

Forum to nie piekarnia 8)

Na drugi raz pisz na PW, a nie urządzaj sobie chatu :evil:

spoko spoka jak by ktos sie chcial dowiedziec jak sie ta sprawa skaczyla to sie zdenewowalem na kompa bo przeinstalowanie windy nic nie dawalo

i sie go sformatowalem

teraz juz raczej wszystko dziala oprocz tego ze mam 98% wolnego miejsca na dysku i zero mp3 :frowning: :frowning: :frowning:

A o to to juz mniej pretensje do samego siebie, bo kto stawia system na HDD nie podzielonym na przynajmniej dwie partycje :stuck_out_tongue:

nie cos w tym jest ale spoko dzisiaj kumpel przyniesie mi cala szpule mp3 :twisted: :twisted:

Nie dość że masz pirata to jeszcze chwalisz się mp3.

Proponuje poczytać regulamin.

Zamykam