Hasło admonistratora

Proszę Was o pomoc.Jakie jest hasło administratora w laptopie Asus F3SG?Chcę sformatować dysk Sata instalatorem XP.Z góry piękne dzięki

A gdzie się pokazuje, żeby hasło wpisać??

Tu zapewne będziesz musiał zintegrować stery sata z płytą instalacyjną Windy.

http://carlostech.wordpress.com/2007/06 … lite-cz-1/

C:Windows

Wybierz system czy cos takiego

wciskam 1

i tu prosi o hasło.

Na XP poprostu wciskałem enter

Jak wyłączę Sata w Biosie to nie muszę integrować sterowników, wszystko ładnie leci.Ładuje sterowniki, pyta który system chcę sformatowac, wciskam 1 i jest wpisz hasło administratora.I tu zaczynają się schody.Czy to nie jakaś nazwa mojego biosu?W kazdym razie dziękuję za odpowiedź

To co napisałeś to jest konsola odzyskiwania i najczęściej na hasło pomaga enter. A jak chcesz zainstalować Winde spod konsolki??

Witaj. Tak, to jest konsola odzyskiwania. Nie wiem o co dokładnie mnie pytasz. U mnie bootuje sie instalator XP bo mogę wyłączyć SATA

W BIOSie się przestawia na SATA, ale lepszym rozwiązaniem będzie zintegrowanie sterownika z płytą.

Startujesz z płyty potem naciskasz Enter > F8 o ile się nie mylę > wykrywanie windowsów, czyli naciskasz ESC > i tu masz partycje, wybierasz i formatujesz na NTFS i enter.

W tej chwili jest na SATA ale nie widzi dysku.Ale z tym nie mam problemu tylko z hasłem administratora.Skoro nie znajdę hasła to zintegruję stery z instalatorem tak jak piszesz.Dzięki za pomoc.Ale jednak jak bys poznał kiedyś to hasełko to podeślij mi, ok?Pozdrawiam i miłego dzionka :slight_smile: