Hasło biosu

Witam. Brat mi założył w biosie hasło tak że windows się niechce włączyć i chciałbym się dowiedzieć jakie to hasło. Czy jest jakiś program którym mógł bym to zrobić?? Jak tak to jaki. Mam płyte awardu. I niechodzi mi tutaj o usunięcie hasła bo brat znowu założy, tylko o dowiedzenie się tego hasła.

Z pewnością jest, ale tutaj się nie dowiesz.

nie niedowiesz sie, bo przeciez niemozesz uruchomic kompa…

zresetuj bios i zaloz swoje haslo;]

Kompa mam włączonego ale jak wyłącze to już niewłącze.

To brat pujdzie do mamy i powie że założyłem mu hasło :frowning: On mi może ale ja mu nie :frowning:

w tym przypadku trudno coś powiedzieć jest to ciężka sprawa tu pozostaje chyba tylko serwiś albo restart biosa

spróbuj haseł uniwersalnych:

01322222; 1EAAh; 256256; 589589; 589721; 595595; 598598; admin; ALFAROME; alfarome; aLLy; aPAf; AW; ?award; award; award_?; AWARD SW; award sw; award.sw; AWCRACK; award_ps; award_sw; AWARD?PW; AWARD?SW; AWARD_SW; Award_pw; awkward; biostarefmukl; biosstar; BIOSTAR; biostar; CTXA; Compleri; CONCAT; CONDO; CONDO,; condo; djonet; efmukl; g6PJ; h6BB; HELGA-S; helgasss; HLT; HEWITT RAND; HEWITTRAND; j09F; j256; j262; j322; j64; key; KDD; lkw peter; LKWPETER; lkwpeter; master; master_key; PASSWORD; SER; setup; SKY FOX; SKY_FOX; SW_AWARD; SWITCHES_SW; Syxz; syxz; SZYX; t0ch20x; t0ch88; TTPTHA; ttptha; TzqF; Wodj; wodj; ZAAADA; ZBAAACA; zbaaaca; ZJAAADC; zjaaadc; zjaaade

Zapytaj Brata.

Zamykam