Hasło do gadu gadu

Zmazałam całą partycję C, na której miałam program Gadu Gadu instalując od nowa system Windows XP. Po zakończeniu tej operacji pobrałam ponownie GG 7.7. Nie pamiętałam wpisanego hasła, więc postanowiłam skorzystać z opcji “Przypomnij…”. Po wpisaniu e-maila pojawił się komunikat: e-mail jest inny niż ten, który podałeś przy rejestracji. Zważywszy na to, że od zawsze mam jedno konto pocztowe nie mogło być inne. Skorzystałam więc z programu Gadu-Reader. Pojawiło się coś takiego:

pppop6.gif

Z moimi oczami mam nadzieję wszystko jest w porządku, ale nie potrafię tego hasła odczytać. Nigdy w życiu bym czegoś takiego nie wpisała.

Bardzo mi zależy na tym koncie, bo miałam na nim ponad ok 70 kontaktów, których nie zapomniałam przed instalacją Windowsa wyeksportować. Numer ten mam od kiedy korzystam z GG, mają go wszyscy moi znajomi. Nie chciałabym, żeby tak po prostu przepadł.

Bardzo proszę o pomoc.

Z góry dziękuję.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=91

Drugi program.

O stronie i helpie GaduGadu nie wspomnę

Skorzystałam ze wszystkich programów i… nic. Mam rozumieć, że konto przepadło?

Skontaktuj się z pomocą techniczną Gadu Gadu.

Opisz problem, podaj wszystkie szczegóły - maile jakie były używane etc.

Kiedyś miałem problem z zalogowaniem, bo dziwnym trafem okazało się, że nagle hasło zostało zmienione i kilka rzeczy. Trochę zdrowia mnie to kosztowało, ale odzyskałem konto. Okazało się, że baza nawaliła :confused:

Hmm… spróbuję. Może się uda.

I dziękuję za pomoc.