Hasło do mojej sieci WI-FI

Witam! Mam problem dotyczący mojej sieci WIFI w szkole. Chodzi o to że jeśli chcemy mieć neta w laptopie musisz zanieś laptopa do dyrektora i on wypełnia pole hasła. Próbowałem odczytać hasło różnymi programami ze strony hackers.pl ale gdy przenosze kursor z programu do odczytywania hasła w pole hasła (sieci WiFI) otrzymuje tylko osiem znaków zapytania… Czyli jest to nie możliwe do odczytania programami typu Passwords Reader…

Mianowicie chcem sobie zrobić neta w Sony PSP tylko potrzebuję tego hasła do sieci WiFI żeby śmigał, zasięg na całym terenie szkoły jest 100% więc czemu nie skorzystać? :wink:

Czekam na odpoweidzi…

Pzdro!!

Bo właściciel sieci się nie zgadza. Może po prostu porozmawiaj z dyrektorem to Ci da hasło tak jak udostępnił do laptopa.

poza tym w niektórych programach do konfiguracji jest opcja od odkrywania “gwiazdek”

nie twojej sieci tylko szkoły.

bo jest to nie zgodne z prawem i włamywanie się do zabezpieczonej sieci jest przestępstwem.

Skoro jest w ten sposób zabezpieczona przez administratora, jest ku temu jakiś powód.

Możesz porozmawiać z dyrekcją aby udostępnili sieć uczniom w bardziej przystępny sposób.