Hasło do Outlooka


(Arti 76) #1

Hej, problem mam następujący: z przyczyn niezaleznych bardzo bardzo dawno nie korzystałem z kompa i nie pamietam hasła do mojej tozsamości w Outlooku. Oczywiście pocztę sobie przegladałem wchodząc przez portal ale chciałbym odzyskac to co siedzi na dysku. Czy jest jakas możliwość czy moge się z tym pozegnać?


(squeet) #2

Masz to hasło zakodowane w Outlooku w postaci gwiazdek, mniemam... ??


(Arti 76) #3

słusznie mniemasz...


(system) #4

Cos mi tu smierdzi niedozwolonymi programami :stuck_out_tongue:


(Arti 76) #5

Cóż, pytanie moje było proste - czy mozna cos z tym zrobic. Jesli nie - trudno. Chodzi mi wyłącznie o hasło do tozsamosci, gdzie sa badź co bądź dane mojego osobistego konta, które podkreslam ZNAM i z którego cały czas korzystam. Jesli moje zapytanie jest niezgodne z regulaminem to prosze o taka informację i więcej glowy nie będe zawracał.


(system) #6

Nie kolego twoje pytanie jest jak najbardziej zgodne z regulaminem tylko wiesz tego typu programiki odczytujace hasla spod gwiazdek moim zdaniem sa :x


(fiesta) #7

A to niby czemu są nawet na vortalu:

Revelation 2.0.1.100

ShowPass 1.01


(squeet) #8

To hasło jest zakodowane w rejestrze... Musiałbyś trafić na kogoś, kto się tym bawi... Bo haslo jest zakodowane i trzeba na prawdę kogoś, kto się na tym zna...

Pan moderator wyżej podał Ci linki. Ściągnij te progsy, najedź celownikiem na gwiazdeczki i masz password... Tylko bądź grzeczny 8)


(system) #9

Aras jezeli ci sie uda to zrobic to daj znac!! Ja kiedys chcialem to uzyc( sprawdzic sam na sobie) i niestety lipa :frowning:


(Arti 76) #10

No cóż... chyba jestem zbyt cienki bolek, bo Outlook jak sie otwiera to okienko z hasłem jest puste, więc nie ma czego odkodować... a ja nie mam pomysłu jakby tu poprosic Windowsa 98 o wsparcie...


(squeet) #11

Na bank w Outlooku musi być zakodowane hasło! W konfiguracji, nie pamiętam ściezki, bo tego programu nie używam... Ale gdzieś są zapisane. Kiedyś właśnie koleżance tak pomogłem, bo biedna zapomniała hasła :frowning: Poszukaj w ustawieniach programu

Istnieje również taka opcja, że nie zapamiętałes hasła w programie...


(Arti 76) #12

Hasło tam zapisane cholera jest, tylko chodzi o to, że jak usiłuje otworzyc tożsamość, to pole na hasło czeka na wpis, jest puste, a że z pustego i Salomon... to programy odkodowujace nie maja na czym podzialać. Nie ma np tak, że hasło jest zakodowane gwiazdkami a w oknie obok jest opcja "potwierdź" czy coś w ten deseń.

Jeśli ktos ma jakis pomysł to litości, proszę o pomoc, bo ja grzebałem tu i ówdzie i lipa.. Windows jest 98 a Outlook 6.


(system) #13

Spróboj tymi programikami

http://www.google.com/search?num=50&hl= ... Szukaj&lr=


(Arti 76) #14

Większość z nich żąda wskazania plików z rozszerzeniem *.pst, nie wiem co jest grane ale mój komp nie znajduje ich u siebie wcale. I co Wy na to?


(fiesta) #15

Jeżeli to win XP to szukaj go tutaj:

C:\Documents and Settings\ ******** \Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Outlook

pod gwiazdkami nazwa usera


(Arti 76) #16

Nie, to Windows 98. Przeszukuję wszystkie dyski i nic.


(fiesta) #17

a jak wpisujesz słowo kluczowe ??

*.pst

:? :? :?


(Arti 76) #18

Właśnie dokladnie tak: *.pst. A co, cos nie tak?


(fiesta) #19

Dokładnie tak masz napisać, nie mam win 98 na swoim kompie a z czasów gdy go miałem nie pamiętam takich szczegółów więc nie pomogę Ci w zlokalizowaniu tego pliku :frowning:


(squeet) #20

Raczej mu nie wyjdzie... Słuchaj kolego, hasło masz w rejestrze systemowym. Jeśli jest na forum ktoś, kto potrafi rozszyfrować Ci je, to może tu trafi. Wiesz, w Thunderbirdzie też nie ma zachowanych haseł, ale można je wszystkie wykasować (i główne do wszystkiego i zapamiętane do konta) i wpisać na nowo... Napisałeś, że je znasz, więc nie będzie problemu... Pytanie jest, czy jest w Outlooku taka funkcja?

U kumpla sprawdzałem przed chwilą:

Plik --> Tożsamości --> Twoja tożsamość --> Właściwości

I on tam ma jak wół hasło ;/